Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártátok? Esetleg...

Mára nem vártátok? Esetleg születtek pozítiv tesztek vagy mikor teszteltek? Valakinek esetleg tünet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nao nálunk a párom jobban izgul mint én.

Nekem is olyan a hasam mint amikor meg akar jönni.A folyásom is olyan mint mielőtt megjönn csak annyiban különbözik,hogy vizes folyás mellé krémes is.

Nem szokott ilyen lenni.

Nekem max 2 napot szokott csak késni ezért még várok én is pár napot.

Ha nem jön hétfőig akkor teszt.

2010. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem késett, mindig akkor jött meg amikor a ciklus.hu írta. Csak most augusztusba késett.:S Ezért nem is nagyon merek reménykedni::(
2010. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
én holnapra nem várom! néha előfordul ilyen hirtelen jött kis enyhe hasszurka, hétvégén meg többször is volt ez. a hőm 36,8 és 37 között ingadozik egyik napról a másikra. én annyit vettem észre ma reggel, hogy a wc papíron rózsaszín volt a folyásom...de biztos azért, mert holnap ez pirosra vált. :( ha netán nem jönne meg, akkor én csak a holnaphoz 1 hétre tesztelnék leghamarabb azt hiszem...
2010. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia Nao!

Az nagyon jó jel, hogy annyira fáj a cicid, hogy nem tudsz éjjel ráfeküdni. Ha máskor ez nem szokott előfordulni én 100%-ra mondanám, hogy babás vagy!

2010. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Soha nem szokott így fájni mensi előtt! Sőt sehogy sem! Most viszont megint megfájdult a derekam! Jaj remélem reggel nem kelek arra hogy megjön!! :(
2010. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
negatív lett a tesztem...mindenkinek megy a hatalmas drukk:)
2010. szept. 24. 20:40
 17/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is csatlakozok hozzátok!Nekem is ma kellett volna megjönnie,de nem jött,bár a hasam görcsöl rendesen,bármelyik pillanatban megjöhet,úgy érzem...Nem is merek már reménykedni sem...:(
2010. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

10:31es vagyok,

van egy pozitiv tesztem:)))))

2010. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!! EZ NAGYON JÓ HÍR!!!!!! :):) Nekem sajnos megfog jönni, fáj a hasam, reggel mikor megtöröltem rózsaszin lett a wc papír szóval nekem tuti mensi lesz sajnos.:( Én már feladom, nekem már soha nem lesz második babám.:( Ja és utolsó! Most már nagyon vigyázz magatokra!!!! :)
2010. szept. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

A második oldalon az első vagyok.

Nekem még mindig nem jött meg,de eléggé görcsölök.Megfog jönni szerintem nekem is.

A hőm is le esett 2 tizedet mára,de amig nem jön meg addig reménykedem.

A pozi tesztesnek gratulálok!!!!!

2010. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!