Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem általában a hőm 34.9-35....

Nekem általában a hőm 34.9-35.8-ig van, de most pár napja 36.6-36.8 között van. Hányingerem van, szinte egész nap, a mellem kicsit érzékeny, fáradékony vagyok. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1-2 nap mulva kellene megjönnie, de átlátszó folyásom van. Most én babát várok? Bár nem terveztük, de örülnék neki.
2008. jan. 2. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapjáraton is 36 fölött van a hőm, de a hányinger, mellfeszülés, fáradékonyság utalhat terhességre. várj még, majd ha nem jön meg, tesztelj.
2008. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind terhességi tünetek. Ha a várt napon nem jön meg, csinálj egy reggeli első vizeletből tesztet. Elképzelhető hogy pozitív lesz :)
2008. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!