Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28. napon teszteltem negativat...

28. napon teszteltem negativat. Ha holnap tesztelek 31. napon biztos lesz a teszt? Fáradékony vagyok, álandoan aludnék, fáj a mellem, hányingerem és gyomorsavam is van.

Figyelt kérdés
A 22.napon voltam ultrahangon 17 mm-es nyálkahártyát láttot azt mondta lehet baba,de ne éljük bele magunkat.Closti szedek Az ultrahangon megállapitotta volt peteérésem.Szerintem a 15.napon volt,de nem biztos.Lehetek babás?4 éve az elsö szülésem óta nem védekezünk.
2008. júl. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
drukkolok!Sztem már tutit mutat a 31.napi teszt
2008. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedekezes nelkuli szexnel mindig fennall a terhesseg lehetosege, tehat lehetsz terhes, persze.


Viszont mi nem tudjuk neked megmondani 100%-ra, hogy ha a 31. napon tesztelsz, az mar + lesz-e, hisz minden noben mas utemben novekszik a HCG hormon. Illetve fugg a fogantatas napjatol. Van a ciklus legelejen teherbe esett, annak mar a varhato mensi napja elott par nappal akar mar + a tesztje, felteve ha a HCG is mar elegendo mennyisegu. Van aki a varhato mensi elotti napon esik teherbe, annak meg nem lesz masnap, illetve 4 nap utan + tesztje, hiszen meg be sem agyazodott a terhesseg. Ilyen esetben van, hogy kb. csak 2 het keses utan lesz + a teszt.


Ezeket leszamitva, mint mar mondtam, minden terhesseg mas meg egy adott embernel is. Lehet az elsonel mar 1napos kesesnel + a teszt, de a kovetkezo terhessegnel meg csak mondjuk 7 hetesen valik pozitivva. Erdemes mar ilyenkor 3-4 naponta tesztelni, esetleg hetente 1szer.


Hallottam mar olyan esetrol, hogy egy lany terhes volt es soha nem produkalt pozitiv tesztet, megis az volt es megszuletett a baba (nogyogyaszom egyik paciense). Egy masik nonel meg vegig a 9honap alatt termelodott HCG (az elso max. 3-4 honap helyett!!!) ,sot meg szules utan par hetig volt a vereben. Ez alapjan te, vagy barki mas, a negativ teszt ellenere siman lehet(sz) terhes csak meg nincs eleg HCG. Ahogy a nogyogyaszom mondana, "En mar nem lepodok meg semmin!!" :D

2008. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, aki* a ciklus elejen..... (Bocs az elirasert.)
2008. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem minden esélyed megvan rá! De ha már voltál terhes akkor biztos érzed hogy most is hasonlóak e a tüneteid! Tesztelgessél és akkor majd megnyugszol!:)
2008. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az elsö terheségemnél azt vettem észre,hogy nem jött meg,két hét késés után.Utána vettünk tesztet.A gyomorsav akkor is jelentkezet.Majd kiderül.
2008. júl. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!