Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvégeztem a tesztet,25perc...

Elvégeztem a tesztet,25perc után megjelent halványan a 2. csik! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
ja és clostit is szedtem.holnap nem kellene megjönnie.nagyon szeretnénk már babucit, lassan 2éve próbálkozunk.másnak is megmutattam, ők is látták, igy tuti nem én képzelem be... :-D
2008. dec. 20. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szurkolok neked, de tudnod kell, hogy ha a tájékoztatóban leírt várakozási időn jóval túl értékeled, akkor hamis eredményt adhat. Szóval ha a tájékoztatóban az van, hogy 5 perc után nézd meg, akkor az a jó eredmény, amit 5 perc után mutat. A negatív teszt 20-30-40 perc után mutathat pozitívat. Sajna.

Várj pár napot (tudom, hogy nagyon nehéz) és tesztel újra.

Szorítok.

2008. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szia! nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat!Én ettől a választól féltem egy kicsit, mert tudom én is h igy van.csak az éltet még bennem egy kis remény h egyik bnőmnek 15 perc után bújt ki a 2.csik, és télleg terhes volt! tiszta kinszenvedés lesz ez a pár nap, de megéri! hátha... a biztos igen vagy nem.remélem holnap nem jön meg...
2008. dec. 20. 11:06
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem 30 perc után lett poz és most babás vagyok


úgyhogy grtaula

2008. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 perc után lett egy halvány 2. vonal, és nem volt baba. Várj pár napot és tesztelj újra. Drukk
2008. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kétesélyes egyelőre, de nagyon drukkolok!

Nekem is voot már 2. csíkom, 10 perc vagy fél óra után, de baba nem volt sajnos.

2008. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 2. válaszolónak és sajnálom h a többieknek nem sikerült de drukkolok nektek! Köszönöm a válaszokat! hát majd várok még, de nagyon mensis fájdalmaim vannak, remélem nem ezzel kelek holnap, hanem egy pozitiv teszttel! szoritsatok!!! puszi
2008. dec. 20. 18:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon szorítok Neked! Mindenképp írj holnap!


sajna nekem is volt már hogy 10-15 perc után jelent meg a 2. csík de nem volt baba, sőt olyan is ami 1 perc után (persze ezek mind halványak) és akkor se volt baba.


Nekem is napokon belül nem kellene megjönnie és én is Clostit szedtem (első hónap).

Neked van folyásod? Mikorra tette a pé-t? Mit érzel? Mert én nem tudom eldönteni hogy a closti hatása (ilyenkor?) vagy baba lesz...


DRUKKOLOK!!!!!

2008. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szia. reggel első vizeletből clearblueval egyből kijött a függőleges csík!!! van a tájékoztatón 3 ábra, A,B,C sötét, halvány, leghalványabb és nekem a középső kategóriába tartozik, ma kellett volna megjönnie, egész nap olyan érzésem volt/van, eléggé el voltam ázva, annyira van folyásom.de nagyon fájt ma a hasam, az lehet attól h tágul a méhem?!november 23.-án volt utolsó mensim, sztem középidőben lehetett pém, akkor és utána is voltunk együtt, 4 hetet számoltam mensire, mert homeopátiás cseppet is szedtem.


de vettem még egy tesztet, 23.-án v 24.-én megcsinálom és a hozza majd a jézuska.biztos nagyon fog örülni a férjem!!! most is itt van mellettem, de alig birom ki h ne mondjam el!!! olyan izgi, remélem nem téves riasztás! akkor életem legrosszab karácsonya lenne... :-(


Köszönök mindent és SZORÍÍÍÍTTOKKK!!!

majd még írok!!

2008. dec. 21. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó válaszoló vagyok. Nagyon jó hogy eddig nem jött meg, nekem tegnap lett egy éppen hogy látható 2.csíkom, de egyenlőre nem hiszek neki, mert megfogadtam hogy most már csak a szép pozitívnak fogok hinni. Én is 24-én tesztelek újra, mert nem igazán tudom hogy mikor volt pém a closti miatt. De mindenképp írj hogy mi van!!!! Várom a POZITÍV híreidet! :)

Addig is jó készülődést a Karácsonyra!

2008. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia! képzeld tegnap este is csináltam Lily tesztet, és full pozitiv lett!! ma reggel megint Clearblue, az is teljesen sötét "szép POZITIV"!! már tegnap elmondtam neki, nembirtam ki. Szegényke annyira meglepődött egyből rávágta => nem akarja magát beleélni, majd ha már látja az uh-n. 5perc múlva => most nem tom mi van!! (kétségbeesve,kicsit könnyes szemekkel) aztán bárki bármit mondot neki azt sem tudta h hol van, mi folyik körülötte! Aztán a barátaival a mellettünk lévő szobában borozgattak (most egy fogadóban vagyunk holnapig) és úgy ébresztett éjfélkor h => "drága egyetlen édes kis terhes feleségem... " ...és simogatta a hasam! annyira jó volt! annyira lehet rajta látni h boldog!! de minél előbb szeretnék elmenni uh-ra, h tényleg nincs-e vmi baj, vagy nem-e véletlenül cisztától van a pozitiv teszt..., bár nemhiszem.

Irj te is h sötétedik-e a teszt és h hogy érzed magad!!!


Nagyon szoritok!

Kellemes és babavárásban gazdag ünnepeket kivánok!

2008. dec. 23. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!