Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem, Van kö'ztete...

Nincs peteérésem, Van kö'ztetek aki hasonló gonddal küzdött, de valami "csodaszerrel"mégis babás lett? Illetve, van valami tippetek, hogy mit szedjek, hogy legyen peteérésem rendesen.

Figyelt kérdés
Volt hogy kaptam clostyt igaz csak hónapig,akkor volt is érett tüsző,de nem lettem babás.De most megint nem lát a doki uh-on semmit.
2010. szept. 20. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ingyen, nem magándokik.
2010. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy írtok,kööszönöm:)
2010. szept. 21. 21:16
 13/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nálam volt peteérés, voltam mindenféle kivizsgáláson, legalábbis én azt hittem, párom is. Mindent rendben találtak!!! Az ország egyik legjobb meddőségi centrumába járunk, túl vagyok két sikertelen inszemináción és egy lombikon. Közben tavaly 3 hónap kemény diéta és 12 kiló fogyás után pozítív lett a tesztem. A meddőségis dokim hitetlenkedve bámulta a monitort. De 8 hetesen elvetéltem. Aztán idén a sikertelen lombik után megint fogyókúrába kezdtem, és bejelentkeztem endokrinológushoz. Mire bejutottam hozzá, már lement 10 kiló. Elküldött vérvételre, nem a szokásos hormonokat nézték, mertazt tudta, hogy rendben van. Terheléses vércukor és inzulin, meg TSH. Nem volt nagyon drága, 10e volt a vérvétel. És egyik sem volt rendben!!! Kimutatták az IR-t, ami a PCO-t is okozza. Csak annyi a különbség köztünk kedves kérdező, hogy nekem még annyira nem támadta mag a petefészkeimet, én óramű pontossággal működöm, de ugyanaz a betegségünk!! És ilyen vizsgálatot nem kérhet nődoki, nem is tudja értelmezni a leleteket, viszont ha van is peteérés, a beágyazódást is megnehezíti! Mondom, engem évek óta abban a hitben ringattak, hogy minden rendben nálunk. Ja, és egy magán endokrinológiai vizsgálat még mindig nem kerül annyiba, mint az évekig tartó hiábavaló stimulálások! Elnézést kérek, ha kicsit nyersre sikerült a válaszom, de ha már ismerjük a betegséget, szerintem kezelni kell, nem megpróbálni megkerülni, ami vagy sikerül, vagy nem. ÁLtalában inkább nem. :-(

2010. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó,köszönöm,hogy leírtad.nagyon elgondolkodtató.Valamit lépnem kell..azt hiszem akkor megyek endokrinológiára.
2010. szept. 23. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!