Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy hogy a...

Lehetek terhes úgy hogy a barátom nem bennem élvezett el, de oda is ment ahova nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a barátommal. Persze gumi nélkül csináltuk és mielőtt elment volna kivette csak úgy éreztem mintha már hamarabb is lett volna valami.
2010. szept. 19. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz terhes, persze.
2010. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

* Persze gumi nélkül csináltuk


Akkor mi is a kérdés??? Persze, hogy lehetsz terhes! Ha nem védekeztetek elég nagy az esély rá. Az előváladék is tartalmazhat spermát, úgyhogy ahhoz, hogy terhes legyél nem kell benned elmennie!

2010. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nőjj már fel, a megszakításos módszer nem védekezés.
2010. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem én ezt. Meg nagyon jól tudom de gondoltam biztosabb az ha írok. Egyébként a barátom mindenféleképpen bizonygatja, hogy nem lesz semmi. De én már lehet hogy bemesélem magamnak de rossz a közérzetem.
2010. szept. 19. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

1 nap után rossz a közérzeted???

Az se rossz...

Kicsit olvassatok már utána a neten a dolgoknak légyszi ha ennyire nem vagytok jártasak a témában. Vagy a legjobb ha nem is fekszetek le, ha nem vagytok tisztában bizonyos dolgokkal :S

2010. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ha ennyire nem vagy biztos a dologban,akkor irass fel a nőgyógyásszal esemény utáni tablettát.A párod mondhat akármit,de hidd el sokkal rosszabb,ha az abortuszon kell majd gondolkodni.Akkor már késő.Most van még választási lehetőség és ez a kissebbik rossz,legalább is szerintem.
2010. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem ha már nőgyógyászhoz mész akkor fogamzásgátló tabit is.... és akkor nem gond hogy "persze gumi nélkül..."
2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ujabb értelmes kérdés:))DDDD
2010. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!