Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más igy kivan ha az ismerősei...

Más igy kivan ha az ismerősei közül terhesek vagy megszülnek?

Figyelt kérdés
Most 2 ismerösöm szült 1 hete.Annyira fáj mert nekem 2 éve nemsikerül Bár tudják az okát és már gyogyulgatok mivel nemvolt peteérésem de akkor is nehéz nagyon. 1 év után már nehezen birtam de most megmár egyáltalán nembirom.Sokszor annyira bánatos vagyok hogy sirni sem tudok.Néha feladom a reményt hogy én is valaha anyuka leszek
2008. dec. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzések! Szerencsére nekem sikerült anyukává válnom, de nekem is sokat kellett várnom rá. Évekig nyúztam a férjem legyen babánk, de ő csak halogatta. Eközben az ismerősök sorra szültek. Mind nagyon rosszul esett, úgy éreztem én kevesebb vagyok. Aztán mikor a férjem rászánta magát, fél év próbálkozás után kiderült nincs spermája és nem lehet spontán baba, csak kaáli útján. Ekkor kezdődött a procedúra, újabb várakozások minden vizsgálatra eredményre. Hál' Isten elsőre sikerült, de nagyon féltem, hogy nem fog. Csak annyit tudok mondani hogy kitartás, a várakozás minden perce megéri kivárni ezt a csodát! Az én csodám most egy hós kislány és imádom. Hasonló jókat kívánok neked is.
2008. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Meg tudlak érteni, mert mi is próbálkozunk egy ideje, pco-m van, talán ebben a hónapban reménykedhetek már, de nekem is nehéz volt eleinte. Nekem is egyik barátnőm terhes, amikor nekem volt vetélésem, utána tudtam meg hogy ő is terhes, aminek természetesen nagyon örülök, és egyfolytában kérdezem hogy hogy van, de mostanában, az a baj, hogy ő tudja mi van velem, és mégis amikor beszélünk úgy beszél a terhességéről hogy "bibibíí,meg majd egyszer talán ha terhes leszel megtudod hogy milyen ez meg az, nálatok még mindíg nem sikerült??..." és nekem igazából csak a stílusával van gondom nem a terhességével. Mindíg is rivalizáló típus volt, az esküvőnket is folyton hasonlítgatta, aztán a lakást... 1 hónapja ledobtam a láncot és feladtam a babaprojektet. Mind ketten a férjemmel besokalltunk a számolgatástól, hőmérőzéstől, és természetesen a nega tesztektől. Már nem mérem a hőmet, próbálok nem ezen agyalni, és akkor vagyunk együtt amikor jól esik. Ez volt az első clostis hónapom, de még azt sem tudom hogy mikor lehetett pé-m, mert még az uh-ra sem mentem el, annyira feladtam. De ha jól éreztem a testem jelzéseit akkor talán jókor voltunk együtt.

Kívánom hogy Nektek hamarosan jöjjön a babóka!!!! Drukkolok!

Kellemes Ünnepeket kívánok!

2008. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!!!!!!!!!!!!

megértelek!Én is most ugygondoltam hogy nemjárok egy darabig dokihoz!Nincs erőm sem kedvesm!Énis gondoltam rá hogy feladom és nemprobálkozom a babával!Csak akkor meg lelkiismeret furdalásom lett mivel mostmár közel vagyok hogy meggyugyuljak és most adjam fel!nos nemtudom.Az én férjem nyoszogat hogy ne adjam fel menjek dokihoz!De nekem nincs erőmÉs a multkor olyan csunyán beszélt velem a doki!

2008. dec. 17. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha közel vagy a gyógyuláshoz, akkor ne add fel ha már ennyit kűzdöttél érte. De viszont próbáld meg elterelni a gondolataidat (tudom, szinte lehetetlen) de ha eszedbe is jut, ne merülj bele, tudatosan kezdj valamivel foglalkozni, másra gondolni! Pé-kor legyetek együtt, de ne azzal a gondolattal hogy most baba lesz, hanem mert szeretitek egymást. Nekem ilyenkor bevált a habfürdős gyertyás pancsolás egy-egy pohár fini borral, és utána/közben jöhetett egy kis huncutkodás. :) Ez jót tesz a léleknek is! Legalábbis nekem!

Remélem hogy hamar lesz babátok!

2. válaszoló voltam

2008. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék mondani,hogy mióta babát szeretnék,és pláne mióta sajnos elvetéltem,azóta mást sem látok az utcán,mint babakocsit tologászó anyukákat!Megállnak,cseverésznek egymással,persze van téma,én meg magányosan húzok haza a munkahelyemről..A falra tudnék mászni tőlük..mintha direkte elém lennének "vezérelve",csakazértis.A röhej,hogy ma felmentem az iwiwre,és egy mozgó oldalreklámban is babakocsis anyuka volt..:)
2008. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan vacak. Sórornőm a másodikat várja. Múltkor közölte velem: addig örüljek míg nem vagyok terhes, mert akkor fáj a mell, nem lehet nyugodtan aludni és tök szar az egész. :S Erről ennyit. Tudod, mindenem odaadnám egy kisbabáért és ez esett a legrosszabbul, tán még jobban mint amikor kipottyant a kislánya.
2008. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nemsokára 31 éves leszek, és endometriózisom van. Meg még sorolhatnám a bajaimat. A legjobb barátnőmnek most hétfőn volt 1 éves a kislánya. A gyerekkori barátnőm szeptemberben szült. Másik két barátnőm szintén terhes, az egyik februárban, a másik márciusban fog szülni. A munkahelyemen is sorban születnek a babák. Persze, együtt örülök a barátnőimmel, de belül azért rossz érzés, hogy lehet, hogy nekem soha nem lehet gyerekem...

Nem egyszerű, az biztos... :-(((

2008. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos tényleg nehéz!én mikor kb 1 éve probálkoztunk akkor is roszvolt de soha nemgondoltam hogy ennyire tud fájni!Nagyon rosz de nemtudok mást tenni mint türni és várni!
2008. dec. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!