Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30. hét körül ha megszülnék...

30. hét körül ha megszülnék lenne valami baja a babának?

Figyelt kérdés
Szült valaki ekörül?
2010. nov. 20. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sokk mindentől függ. A babától, kórháztól, orvosoktól stb. Állitólag 90%-ban túlélik a babák, de egy jó ideig biztosan nem mehetnétek haza. Olvastam már itt olyat aki a 31. héten szült és teljesen egészségesek voltak. Ne agyalj ilyesmin, jól érzi ő még magát szerintem odabenn.
2010. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

32+6 napra császároztak. 2 hétig voltunk bent a kórházban a kislányommal. akkoriban sok baba született a 27-29. héten, ők két hónapot voltak bent.


de tényleg ne agyalj ilyeneken, nekem eszembe sem jutott hogy koraszülésem lesz, ám a toxémia közbe szólt,


jó egészséget nektek.

2010. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőm 27 héten szült, nem lehet tudni miért de beindult a szülés. Nem lehetett megállítani, csak kicsit lassitani, szteroidot kapott azalatt, h a baba tüdeje érjen.

1250 gr született meg a baba, 1050 gr esett vissza, de túlélte! Ma egészséges, ügyes 4 éves cserfes kislány.


bizonyára nagyon sok múlik az orvosokon, a kórház felszereltségén és a szerencsén is.

2010. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!