Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek először vizsgálatra?

Mikor menjek először vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem egy pozitivat! :) Nagyon örülök!

Mikor menjek először orvoshoz?


2008. dec. 17. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt már esetleg terhességed,vagy netalán vetélésed?Ha jól érzed magad,akkor szerintem két ünnep között ráérsz menni:)))

2008. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ui:és gratulálok :))boldog babavárást!!
2008. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ez az első pocaklakó, még sem terhes nem voltam, se nem vetéltem! (kopp,kopp,kopp)

Nagyon boldog vagyok!!! :)

2008. dec. 17. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! először is gratulálok a babához. én a +teszt után 2 héttel mentem dokihoz. akkor már hallotta a szívhangot is. nem érdemes hamarabb, úgyis visszarendel. 5 hetesen max. annyit mond, hogy valószínüleg terhes vagy,de menj vissza 2 hét múlva. viszont ha te úgy nyugszol meg, akkor menj el hamarabb. jó egészséget és vigyázz magatokra!

16. hetes kismami

2008. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!