Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetesen megyek először...

7 hetesen megyek először vizsgálatra. Ilyenkor a párom bejöhet velem?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, hosszas próbálkozás után. Egy hét múlva megyek az első vizsgálatra. Ilyenkor talán még csak hüvelyi UH-ot csinál a doki. (Vagy nem?)Ezekre a vizsgálatokra az ember behívhatja magával a párját, vagy nem szokás? Vagy várjam meg,h. a doki mondja,h. hívjam be nyugodtan? Áááá...Segítsetek! Nem tudom!
2009. febr. 13. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, amikor behívnak, szólni kell, és ha már az ágyon fekszel, akkor behívják.
2009. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7-hetes vok,a férjem minden vizsgálatomon bent van..
2009. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha be szeretne menni, bemehet.
2009. febr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg az orvosodat. Én pl. az első UH-ra (9 hetes, hüvelyi) inkább egyedül mentem be, mert zavart volna ha a férjem végignézi a vizsgálatot...de a hasi UH már teljesen más, annál mindig velem volt.
2009. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd és az orvosod nem bánja, igen. Nálunk az UH külön szobában volt. A vizsgálatra nem jött be a párom, de a hüvelyi UH-ra már behívtam. Megkérdeztem a dokit, hogy jöhet-e és mondta, hogy természetesen. Mutatta és mondta neki, hogy éppen mit lát az UH képen.
2009. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából szeretném, ha nem maradna le semmiről, de azért kicsit kényelmetlenül érezném magam, ha ott ülne mellettem miközben a doki bennem matat. Uh, ezeket a dolgokat még szoknom kell... SZülésig csak sikerül.
2009. febr. 13. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!