Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem a normális terhess...

Van esélyem a normális terhességre? 2hónapja észre vettem, h nyomásra pici tejszerű cucc buggyan ki a mellemből, más gondom nem volt.

Figyelt kérdés
Elmentem dokihoz két hete, a véreredmény holnap lesz meg, magas prolaktin szintre gyanakszik. Ebben a hóban kimaradt a mensim, gondoltam prolaktin:-( Erre tegnap és ma reggel egyértelmű POZITIVAT teszteltem. Nagyon félek, h elvetélek a prolaktin miatt.Lehetséges h a hormon miatt pozitív a teszt? mert azt olvastam, h terhes tüneteket produkál.
2010. szept. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem babát vársz.Ha már bekövetkezett a terhesség, és pozitív a teszt, nem kell izgulnod. De úgyis visszamész a dokihoz, és már tudod vinni a tesztet.:))
2010. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd,ingereld a melled.Lehet ad vmit a tejcsorgás ellen.A terhesség alatt a mell izgatása révén felszabaduló oxitocin vetéléshez vezethet.
2010. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, mióta dokinál voltam, hozzá sem nyúltam, köszönöm, h válaszoltok.
2010. szept. 13. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ami a melledből jött előtej, már a baba miatt volt. Doki megvizsgált? Vagy csak rávágta hogy prolaktin szintre gyanakszik? Bár mondjuk hallottam már olyant is hogy valakit megvizsgált a doki mégsem vette észre a terhességet.
2010. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
voltam dokinál, a prolaktinom rendben van, petezsákot is látott:-) aug.6án volt meg utoljára, így kb 6 hetesnek kéne lennem, de ennél fiatalabb terhességet látott. ez mitől lehet? később volt peteérésem úgy egy héttel, azt tudom.emiatt?remélem rendben lesz minden,jövő kedden megyek újra.
2010. szept. 14. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!