Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? 2 napja voltam...

Ez normális? 2 napja voltam nőgyógyásznál mert kb 1 jó hete terhességre utaló tüneteim vannak. Megvizsgált de nem mondta egyértelműen h terhes vagyok-e vagy sem csak elküldött UH-ra. Elküldött volna ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Most olyan érzésem van mintha bármelyik pillanatban megjöhetne és kicsit vérzek is (tényleg csak kicsit csak pöttyök). Normális ez? Vagy most ez miért van?

Még nincs gyerekem. Első terhesség ( ha tényleg az vagyok). Segítsetek...... ELőre is köszi


2010. aug. 28. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál?csinálj most,ha pozitív,azonnal menj ügyeletre,nehogy erősebben elkezdj vérezni.
2010. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit írtak az uh papírra?

Ha csak pöttyökről van szó, lehet akár beágyazódási vérzés is.

2010. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az UH-ra majd hétfőn megyek. De küldött volna a doki ha nem vagyok terhes? Mert megvizsgált.
2010. aug. 28. 16:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Tesztet nem csináltam mert úgy gondoltam biztosabb az orvos mint a teszt. (idegeskedtem már teszt miatt fölöslegesen)
2010. aug. 28. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Én teszteltem volna mielőtt orvoshoz megyek...! Csak azért mert az uh sem biztos...főleg ha kora terhesség:)!
2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Kaáli Intézetben is előbb tesztet csinálnak, mert az UH-n ilyenkor még nem látszik semmi egyértelmű.
2010. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy megjön érzés, feszülő mell, ami azelőtt nem volt. Nem jött meg, vettem tesztet, ami pozítiv lett. Mire kaptam nőgyógyászhoz időpontot, kis vérzés jelentkezett, csináltam még egy tesztet, s a vérzés ellenére poz.. lett. Elmentünk ügyeletre, ott azt mondták, a vizsgálat után, hogy megjött, de két teszt után én ezt nem hittem el. Befektettek, másnap vérvétel, ami terhességet mutatott. S mivel a vérzés a vége felé barnázásba ment át, azt mondták, lehet hónapokig kórházban leszek, mert valószínű méhen kívüli. Elküldtek uh-ra, ahol látszott a magzat (5 hetes voltam akkor). S mivel egy nap után megszűnt a vérzés, hazakldtek, s írtak fel magnézium citrátot, s utrogestamot, ami vetélés megakadályozó. Nekem is első terhességem, s mondták, hogy az nem mindenkinek marad meg. Ha nem csillapodik menj ügyeletre
2010. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet!Én is holnap reggel megyek egyért:)

Tavaly szültem, előtte volt egy sikertelen terhességem.Nem részletezem.

Ha a teszt pozitív, akkor vérzés esetén (akármilyen pici is) orvoshoz kell menni.

2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!