Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes leszek. Kislányom...

24 hetes leszek. Kislányom még mindig nem aktiv. Normális ez? vagy csak lusta? És ti voltatok nögyogyásznál azota miota megtudtátok hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

15 hetes korátol mocorog.De még most is akkor érzem ha ülök de a legjobb ha fekszem.Éjszaka jol alszom.Tapasztalatok?

Az én szülész orvosom a nögyogyász is egyben.De azota nem vizsgált de a kiskönyvbe mindig beirja hogy zárt a méhszáj.Honnan tudja?A 18 hetes vizsgálatok ota csak vizeletet kellett vinni más vizsgálat nem volt.


2009. febr. 9. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Engem sem vizsgált ami érdekes is volt,de minden rendben lezajlott. 18hetesen van Uh,AFP.majd hosszú szünet és most kellene majd lenni a terheléses cukor vizsgálatnak. A mozogásról: én is jobban éreztem ha nem mozogtam. Az éjszakáim végig jók voltak. 6hetes kora óta végig is alussza az éjszakát. 5hónapos kisfiú anyukája. Szép baba várást.
2009. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én minidg megvizsgál h zárt e a méhszáj.Már az eljétől fogva.

Az én lányom is lusta baba pedig már 28 hetesek vagyunk.Minden baba más.Abba bízok h kint is ilyen lesz és át fogja aludni az éjszakákat ahogy most is.

2009. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Szal az én dokim minidg megvizsgál.:D
2009. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Az én kisfiam is nagyon keveset mocorgott a pocakomban. A 4 dimenziós ultrahangot is végigaludta,hiába küldtek el sétálni s hiába piszkálták a hasamat.Mióta megszületett, pont az ellenkezője.Állandóan mozgásban van s nagyon keveset alszik napközben.Éjszaka viszont nincs vele gond. Egy 5 és fél hónapos kisfiú anyukája
2009. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!