Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, ha egy nap vagy...

Az normális, ha egy nap vagy 8-szor pisiltem? Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Mert a múltkor véletlenül amikor együtt voltunk a barátommal ráélvezett a puncimra, és ez volt egy hete (szombaton), és ma (pénteken) kb,8-szor pisiltem,2 óránként. :S Ez lehet a terhesség első jelei? :S:S:S Vagy csak gyors az anyagcserém?A másik dolog, hogy azóta ilyen fehér habos, nyálka folyik ki belőlem. ez normális? mert ugye előtte is volt folyásom ilyen normális, deh most ez ilyen fehér és habos...:S És ez az eset egy hete történt, 9 napra rá hogy, elmult a menstruációm... Szóval most nagyon félek. Szerintetek lehetek terhes?:S:S
2008. okt. 10. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Az h mennyit pisilsz azért az elfogyasztott folyadék mennyiségétől is függ, szóval ha sokat ittál akkor sokat pisilsz .. viszont pont peteérés környékén történt ez az eset ugye 14. nap körül , de ha nem ment beléd akkor kicsi az esélye h terhes vagy, de azért legközelebb óvatosabbak legyetek :) remélem nem vagy terhes, de ne legyetek felelőtlenek :)
2008. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
36%
Huha!! Basszus én nem akarlak elkeseríteni..de simán lehetsz terhes szerintem. Nekem is volt már ilyen és terhes voltam..szoval nem tudom biztosra mondani de az lenne a legtisztább ha orvoshoz fordulnál..ne ijedj meg!!!!!!!!
2008. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
53%
A 2. válaszadó vagyok. bocsi most olvastam h azelőtt megvolt a mensesed..bocsika..akkor szerintem sincs rá sok esély hogy az lennél.
2008. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
80%

Attol hogy radelvezett, meg nem leszel terhes. BELED kell elveznie hozza. Elvegre is, nem valami tulelo turacsoportrol van szo, hogy majd jol bemaszik a huvelybe es felmaszik a petesejtig...

Ha nagyon aggodsz csinalj egy terhessegi tesztet, de a terhessegnek csak egy picit nagyobb az eselye annal, mintha a mellkasodra elvezett volna.

2008. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
nem volt meg neki.. a menstruácioja után történt 9 nappal tehát kb 14. napon .. ha 5 napig tart neki akkor ugye pont 14 .. szal
2008. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de egy nap 8 pisi nem sok! Én másfél-2 órában rohanok ennyit pisilni.

6 hetes kismama

2008. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, deh az a baj h semmit nem iszok meg nem is eszek, és ugy rohanok pisilni két óránként... És amikor együtt voltunk akkor ugye, mikor rámélvezett, akkor megpróbáltam letörölni, és törölgettem szal lehet h azzal is bekerül. meg utánna elmentem fürdeni, igaz kimostam a hüvelyem tusfürdővel, deh nagyon félek... Lehet csináltatok majd terhességi tesztet...:S
2008. okt. 11. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne parázz, az esély, arra, hogy terhes legyél, attól hogy rádélvezet egy nagy nulla. Pisilni már akkor pisil a kismami, ha elég nagy a méhe ahhoz, hogy nyomja a húgyhólyagot :-). sztem felfáztál!
2008. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én vok a 6 hetes kismami. Rosszul olvastam a kérdésedet. Ha nem beléd élvezett akkor nagyon kicsi az esélye hogy terhes legyél. Az előváladék is tartalmazHAT spermát, de így is kicsi az esély.
2008. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
biztos csak ideges vagy nagyon és azért pisilsz sokat. én is mikor ideges vagyok nem iszok nem eszek semmit csak pisilek állandóan :S szoval nyugodj már meg :)
2008. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!