Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, ha egy nap vagy...

Az normális, ha egy nap vagy 8-szor pisiltem? Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Mert a múltkor véletlenül amikor együtt voltunk a barátommal ráélvezett a puncimra, és ez volt egy hete (szombaton), és ma (pénteken) kb,8-szor pisiltem,2 óránként. :S Ez lehet a terhesség első jelei? :S:S:S Vagy csak gyors az anyagcserém?A másik dolog, hogy azóta ilyen fehér habos, nyálka folyik ki belőlem. ez normális? mert ugye előtte is volt folyásom ilyen normális, deh most ez ilyen fehér és habos...:S És ez az eset egy hete történt, 9 napra rá hogy, elmult a menstruációm... Szóval most nagyon félek. Szerintetek lehetek terhes?:S:S
2008. okt. 10. 18:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
iagzából, nem vagyok annyira ideges... mert már ugy lenyugtattak a válaszok, h lehet h csak felfáztam vagy valami.. deh azért jólenne ha nem lennék terhes:S:)
2008. okt. 11. 17:54
 12/12 anonim válasza:

Egyes rágók, üdítők és édességek tartalmaznak egy aszpartam nevű édesítőszert ami vízhajtó hatású.


A fiúd (vagy te) mennyire tartja magát rendben? Félre ne értsd nem off, de folyást okozhat egy rakat nemi betegség, nem feltétlenül súlyosak, de nem árt vele mihamarabb elmenni az orvoshoz.


Bocs ha rád hoztam a frászt és remélem hogy tévedek.

2008. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!