Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a menses, de semmi...

Ha késik a menses, de semmi más terhességre utaló jelem nincs, az normális lehet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
normálisnak normális, csak annyi hogy késik, nekem is szokott néha késni, de előbb utóbb megjön, persze ha nincs baba és nincsenek tünetek
2008. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit átfogalmazva a kérdést: Babát szeretnénk. Késik a mensesem, de ezenkívül más különösebb változás nincs. Lehet ez még attól függetlenül terhesség?
2008. jún. 24. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet, vannak emberek akiknek semmi előjel nincs, van akinek igen! De szerintem ha menzi késik, ez már jo jel (lehet megfázás is, lehet a hormonok is), de legjobb esetben tesztelni kellene, tudni mi a helyzet!
2008. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szióka, ha babát terveztek persze, hogy oda kell figyelni minden pici jelre, mint ahogy erre is. van olyan teszt ami állítólag a három napos terhességet már mutatja, szerinte ezen ne múljon próbáld ki. Amúgy nekem annó így maradt meg a babám. Én nem terveztem (persze most ő a legnagyobb öröm a világon), csak nekem is volt hogy két hónapig is kimaradt a mensima doki persze még 21 éves koromban is arra hivatkozott, hogy nem állt még be rendesen. És akkor is pont az történt, én akkor már 5 hetes terhes voltam és akkor kezdtem érezni a más állapot jeleit, és igen teszteltem és terhes is voltam. Te még szerintem érezni nem fogod, hacsak a lelked mélyén nem érzed. ha biztosra akarsz menni akkor várj még 1-2 hétig és akkor már tuti lessz minden, de addig is nagyon vigyázz magadra és lehet hogy a jövendőbeli babátokra.

Sok sikert.

2008. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán lehet baba a dologban! Nekem sem volt semmi extra tünetem, kb a egy héttel a nemvárt mensi után kezdtek el fájni a melleim, ami még mindig megvan! Csak én nem bírtam kivárni, hogy késsen és már a mensi előtt egy nappal teszteltem! :)

Sok sikert! :)

9 hetes kismama

2008. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!