Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a baromság, hogy fizetni...

Mi ez a baromság, hogy fizetni kell, ha 26 évesen nincs gyereked? Ez komoly? És mi van azokkal, akik próbálkoznak, vagy esetleg orvoshoz is járnak már emiatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát Boross P unatkozott. Gondolom. Más épeszű magyarázat nemigen van. DE nem kell megijedni, nem fogják bevezetni.
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Hát ige...itt a bibi.Mert más az,hogy nincs gyereke önzőségből,meg az is,hogy minden vágya,de nem sikerül.Persze ezt is csak egy férfi találhatta ki.Nőnek eszébe nem jutna ilyen.
2010. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok! Ez az ötlet nőként is eszébe juthat az embernek. :) Nekem is eszembe jutott. :)

Én azt mondom, hogy ez is csak olyan, mint a családi adózás, csak megfordítva. Az mindenkinek rendben van, ha egy családos kevesebb adót fizet, nem? Most arról lett volna szó, hogy a gyermektelen fizessen többet...

Én úgy gondolom, hogy ez így lenne igazságos, hiszen akinek gyereke van, több költséget visel, plusz tesz a nemzetért, hogy az fenn maradjon....

Persze, megértem, hogy ez igazságtalannak tűnik annak, akinek sajnos nem jön össze a baba. :( Sok sikert mindenkinek aki babásodáson dolgozik. :)

2010. szept. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ma láttam én is a Naplóban.Azt hittem leülök!26 vagyok és nincs még babám.Azért,mert nincs megfelelő "apa".Nem azért mert nem szeretnék.VAgy gyorsan keressek valami hülyét,aki gyereket csinál Nekem,aztán neveljem fel egyedül,és rontsam el az egész életét azzal,hogy csonka családban nő fel?Azt már nem!De akkor meg fizetni fogok.F*sza!Véleményem:GUSZTUSTALAN AZ EGÉSZ!
2010. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Marha jó!Adózzak mert nincs gyerekem.Már 3 lombikom volt sikertelenül.Nem tudom folytatni ,mert már a gatyánk is ráment.De adóztassanak meg,azzal sokkal közelebb kerülök a 4.lombikhoz!!!Okos ötlet!!!
2010. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Magasan képzett és rendkívül intelligens politikusaink újabb rögöt dobnak az alkotmányos Magyarország sírjára. Mit gondolt vajon magában aki ezt kitalálta? Talán igazoljuk videofelvétellel, hogy próbálkozunk? Szemét módja az államkincstár feltöltésének, az egy biztos.
2010. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23:28-nak: gyermektelenül eddig is többet adóztam, nem? A családi pótléknak is két oldala van. Senki nem nyühögött még azért, mert a családosok kevesebb adót fizetnek. Nálunk a havi bevétel 30-40%-a elmegy orvosokra, kezelésre a babaprojekt kapcsán (átlagon felüli keresetekből). Akkor mi a helyzet azokkal, akiknek átlagos vagy az alatti a fizetésük?
2010. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A gyes, gyed, családipótlékot stb.-t is mindenki fizeti adó formájában. Az szépen megy a közösbe, és elosztja állam bácsi a családosok között. Ez így oké. De a Btk.-ban például benne van, hogy kétszer ugyanazért nem büntethetnek... Csak az a baj, hogy az adózás nem "bűncselekmény". Pedig szerintem, lehetne ilyen törvény,(nem tudom van-e) Hogy kétszer ugyanazért ne fizetessenek adót. Mert ezzel a tv. javaslattal duplán adóztatják a gyermekteleneket.

Engem nem érint, én most vagyok 26 hetes kismami, de akkor is felháborít. Én nem akarom, hogy mások kárán könyítsenek majd az anyagi helyzetemen.

2010. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én egy 31 éves nő vagyok,három éve szeretnék gyereket(NEM A CSALÁDIKEDVEZMÉNY ILL.PÓTLÉK MIATT)Nem tartom valószínűnek,hogy ezt a törvényt be tudják vezetni mivel úgy gondolom,hogy a társadalom nagyobb része vérlázítónak tartja(köztük én is)!A mai politikusok sokkal inkább tartják fontosnak népszerűségüket minthogy nevüket adják a szavazáson az IGEN táborhoz ezzel veszítve szzimpatizánsaikból!Egyébként meg tényleg nem tudom mivel lehetne bizonyítani,hogy ki az aki szeretne gyereket és ki az aki nem!Egyszóval esélytelen a törvény!REMÉLEM!!!Sajnos ez megint azt mutatja,hogy mennyire szánalmas a magyar állam és ugyan mi jót várhatunk a jövőtől ha az államigazgatásban ilyen utolsó ...emberek vannak akik azt hiszik mindenki felett állnak és szabályozhatják a leg szentebb dolgot a világon a SZÜLETÉST!Ezzel a törvénnyel csak újabb bizonyítékot nyert a magyar társadalom(és az egész világ)arra,hogy a magyar állam az utolsókat rúgja!

Szép jövőkép!!!Félelmetes,hogy erre a világra vállalunk gyereket!

2010. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!