Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, mekkora a...

Lehetek terhes, mekkora a valószínűsége hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

A menstruációm múlthéten szerdán (09.08) múlt el. Tegnap este (09.11.) lefeküdtem a barátommal. Szoktunk védekezni, de gumi nélkül is csináltuk. Egyszer csak "ledobott" magáról és elélvezett. Mennyi a lehetősége annak, hogy belém is élvezett. Kérdeztem tőle, hogy tuti h nem élvezett-e belém, azt mondta, hogy nem, mert figyel rá és van 5 másodperce.

Szerintetek lehetek az?

Csináljak terhességi tesztet? Ha pénteken (09.17.) csinálok egy tesztet, az már kifogja mutatni hogy terhes vagyok-e?

Köszönöm előre is a válaszokat.:)


2010. szept. 12. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát a tesztnek elvileg ki kéne mutatnia! De, vegyél kb. 3-mat az a biztos!
2010. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De megvan a valószínűsége, hogy az vagyok?
2010. szept. 12. 12:33
 3/20 anonim ***** válasza:

én menszesz után 5 nappal lettem terhes...

te nem vagy az szerintem.

akkor még nem mutatja ki a teszt sem...

2010. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És körülbelül hány nap után mutatja ki a teszt? Hány nap/hét után érdemes csinálnom?
2010. szept. 12. 12:36
 5/20 anonim ***** válasza:

Az esetleges teherbeesés után 2 héttel mutatja csak ki a teszt. Vagyis péntekre ne várj még eredményt!

Egyébként előváladéktól is teherbe lehet esni, ha peteérés idején vagytok együtt.

2010. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Nemhiszem h az lennél. Első vagyok amúgy. :) De, ha nagyon félsz menj el nődokihoz, oda még szülő se kell. És nem tudhatja meg. Hacsak nem vagy az, és nem akarod elvetetni. Ha mégis az vagy, és 16 év fölötti akkor ne vetesd el, főleg ha megvan az anyagi háttér. :)
2010. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.:) és köszönöm a válaszokat.:)
2010. szept. 12. 12:54
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, menj az ügyeletre utólagos fogamzásgátló tablettáért, 6000 forint max.(az abortusz 30000)
2010. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18 évesen ennyi az össz eszed?
2010. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Az első nagyon el van tájolva! Hogy mutatná ki a tezst 1 héttel később? Akkor még be sem ágyazódott. A legérzékenyebb teszt is legkorábban 10 nappal később mutatja ki, de sokszor még akkor sem.

Egyébként sztem nem leszel terhes ha tényleg időben kivette, de ha izgulsz miatta, akkor csinálj tesztet 2 hét múlva.

2010. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!