Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr. 22-én jött meg és márc....

Febr. 22-én jött meg és márc. 1-én voltunk együtt a párommal. Lehetek terhes? Mekkora valószínűsége van, hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem az még nem a ciklusod közepe
2008. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esély rá? Viszket a cicim, és volt már egy abortuszom :(, de akkor semmilyen jelét nem éreztem, hogy terhes vagyok...
2008. márc. 3. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Az együttlétetek kb 3 nappal a vérzésed elmúlása után lehetett. Akkor még nincs peteérés. Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy. De ha ennyire félsz a terhességtől, miért nem védekeztek?
2008. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem félek,szeretnénk babát, de előtte esküvőt
2008. márc. 3. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi pont a menses első napjátol számított 14. napon voltunk együtt és mindketten emlékszünk arra az estére mikor összejött azóta 5.hónapban járok! Sok sikert! 22 hetes kismama
2008. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem ez a 8.nap... nem hiszem hogy tul sok esély lenne rá.
2008. márc. 3. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem meg lehetséges, nekem is február 22-én jött meg. Nézd meg a CIKLUS.HU-n csak regisztrálni kell és fel kell tölteni néhány mensi időpomtját és kiírja az adatokat. Nekem a naptármódszer nézetnél február 28-március 7ig pirosat mutat ami ugye azt jelenti hogyha valaki nem akar babát akkor ezeken a napokon vigyázzon mert megvan az esély arra hogy teherbe ess. A fiú-lány nézetnél pedig megnézheted hogy melyik nap mi az eseélyesebb a baba nemét illetően. Szerintem megéri megnézni!
2008. márc. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!