Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltam védekezés...

Tegnap együtt voltam védekezés nélkül a párommal, de holnap kéne megjönnie. Mennyi a valószínűsége hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi, mintha kéthete lettetek volna együtt.

Ez a te hibád, hogy utólag érdeklődsz. Spontán peteérést egy orgazmus is kiválthat, még akkor is ha egyébként nem lett volna.

Ennek ellenére remélem nem történt "baj" , reménykedj.

2008. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen ugyanannyi napra jön meg a mensid, akkor nem lehetsz terhes. Amikor én terhes lettem, és a védőnő kiszámolta nekem, hogy mikor fogok szülni, rákérdeztem, hogy honnan tudja, hogy pont a ciklus közepén estem teherbe, mi van, ha az elején vagy a végén. Azt mondta, hogyha rendszeres a mensim, akkor ez fizikai képtelenség. Úgyhogy ne aggódj. De azért legközelebb jobban vigyázz.
2008. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem derült ki a kérdésedből, hogy szertnéd e, ha baba lenne, vagy sem... de van rá esély pont a spontán peteérés miatt! Kívánom az legyen, amit szeretnél!

2008. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!