Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál és mikor...

Ma voltam dokinál és mikor megvizsgált és tapogatta a hasamat azt mondta,hogy van valami. Utána megnézte hüvelyi ultrahakngon és ott nem látszott terhességre utaló jelek. Nem értem mit jelent? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Státusz a következőt írta:

Vag Uh Nyálkahártya vastagsága 9.6mm.

Terhességre utaló jel nem látható.

Bv:Ép portio hátul,kp nagy méh avfl-ben szabad környezetben.

Mit jelent ez?

Doki mondta,hogy 1hét múlva menjek vissza controlra.

Hétfön meg a laborba kell mennem terhességi teszt miatt.

Eddig 2-szer csináltam tesztet és negatív volt.1hónapot kimaradt a menszi.Több mint 1hónapja terhességi tüneteim vannak.Melleim furák,néha érzékeny néha fáj.Petefészkemnél érzek fájdalmat,szúró érzést.Alhasom is szokott fájni és ott érzek enyhe görcsöket.Ha tapogatom a hasam érzek valami gömbölyű valamit.Köldököm részénél ha nyomogatom keményet érzek.Van mikor reggel vagyok rosszul, van mikor este van mikor egész nap.Hányni nem hánytam de nagyon erős hányingereim vannak.Egyre jobban szédülök.Nincs rendesen étvágyam.Nagyon kívánatos vagyok.De

December 7-én megjött de nagyon kevés vér volt.

8-án is kevés vér volt de utána barna folyás volt és egy rózsaszín pötty volt.2-3napig csak barna és 14 pici vér és estére barna megint.Azóta csak barna folyásom van.

Szerintetek?Én úgy érzem,hogy terhes vagyok.Van valami a pocimban.Attól még hogy nem mutatta ki a teszt attól még lehet terhes nem?Nagyon kivagyok.2-szer sírtam már annyira ideges vagyok.Ha nem baba akkor daganat lehet,nem?Remélem baba mert azt szeretném.


2008. dec. 16. 13:38
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Na most úgy tűnik,hogy rendesen megjött.Nagyon vérzek.Ezek szerint hormonprobléma okozta a fájdalmakat.Most akkor mit csináljak?Hétfőn kell mennem laborba terhességi tesztet csináltatni.
2008. dec. 17. 15:37
 22/27 anonim ***** válasza:
Szegény. :-( Ne terhességes vizsgálatra menj hanem hormonvizsgálatra kérj beutalót, hogy kiderüljön mi a helyzet veled.
2008. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a dokidat és beszélj Vele, hogy most mi legyen, mikor mehetsz. Mindenképp ki kell vizsgálni mi történhetett, főleg mert babát szeretnétek!

Sajnálom, hogy most nem baba volt, de előbb-utóbb beköltözik a pocidba! Fel a fejjel!

2008. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Most megint kevés vér van.És még mindig vannak terhességi tüneteim.
2008. dec. 18. 12:44
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia, mindenképpen járj utána, TELJESSÉGGEL ki kell zárni a méhen kívüli terhességet, mert az életveszélyes állapot, s nem csak a petevezetékben lehet, hanem a hasban is, az nem látszik hüvelyi uh-n keresztül.

Bár ha a teszted negatív, akkor nem tudom, az-e, nekem pozitívak voltak a tesztek méhen kívülinél.

Menj el orvoshoz, ezt ne hagyd ennyiben, ki kell deríteni az okát.

Anita

2008. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mindenféle képen megyek dokihoz.Ma nem volt még vér csak pici barna.Tegnap akkor mért volt sok vérzésem?Meg alvadt vér is volt a betétemen.mitől lehet?Köldököm alatt ha megtapogatom érzek csomó félét olyan kerek valamit.nem tudom mi lehet az és dudorodik még kicsi a dudor de fura ez nekem.Mi lehet?Köszönöm az eddigi válaszokat.
2008. dec. 18. 19:06
 27/27 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok terhes!

Holnap megyek vérvételre amiben nézzik a hormonokat!Most majd minden kiderül.

2008. dec. 29. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!