Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál és mikor...

Ma voltam dokinál és mikor megvizsgált és tapogatta a hasamat azt mondta,hogy van valami. Utána megnézte hüvelyi ultrahakngon és ott nem látszott terhességre utaló jelek. Nem értem mit jelent? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Státusz a következőt írta:

Vag Uh Nyálkahártya vastagsága 9.6mm.

Terhességre utaló jel nem látható.

Bv:Ép portio hátul,kp nagy méh avfl-ben szabad környezetben.

Mit jelent ez?

Doki mondta,hogy 1hét múlva menjek vissza controlra.

Hétfön meg a laborba kell mennem terhességi teszt miatt.

Eddig 2-szer csináltam tesztet és negatív volt.1hónapot kimaradt a menszi.Több mint 1hónapja terhességi tüneteim vannak.Melleim furák,néha érzékeny néha fáj.Petefészkemnél érzek fájdalmat,szúró érzést.Alhasom is szokott fájni és ott érzek enyhe görcsöket.Ha tapogatom a hasam érzek valami gömbölyű valamit.Köldököm részénél ha nyomogatom keményet érzek.Van mikor reggel vagyok rosszul, van mikor este van mikor egész nap.Hányni nem hánytam de nagyon erős hányingereim vannak.Egyre jobban szédülök.Nincs rendesen étvágyam.Nagyon kívánatos vagyok.De

December 7-én megjött de nagyon kevés vér volt.

8-án is kevés vér volt de utána barna folyás volt és egy rózsaszín pötty volt.2-3napig csak barna és 14 pici vér és estére barna megint.Azóta csak barna folyásom van.

Szerintetek?Én úgy érzem,hogy terhes vagyok.Van valami a pocimban.Attól még hogy nem mutatta ki a teszt attól még lehet terhes nem?Nagyon kivagyok.2-szer sírtam már annyira ideges vagyok.Ha nem baba akkor daganat lehet,nem?Remélem baba mert azt szeretném.


2008. dec. 16. 13:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Megígértem, hogy megkeresem a papíromat és megtaláltam. A fogantatásom pontos napja március 23 volt. Ez tuti, mert csak akkor voltunk együtt abban a hónapban. Az uh április 11-én készült. Tehát a fogantatásnapjától számolva a 19. napon. A szöveg:

Tyúktojásnyi puha gravid. rendes nagy ut. benne vastag 23 mm nyálkahártya. Terhességre utaló jel nem látható.

A tiédhez képest ez a 23 mm soknak tűnik. Megnéztem a csatolt uh képet és azon is ennyi a méret a rajta lévő adatoknál. Nem tudom ez jelent-e valamit.

2008. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne haragudj, nem akarlak megijeszteni, de nekem úgy tűnik, hogy méhen kívüli terhes vagy!

Nekem két hónapja volt méhen kívüli terhességem, műteni is kellett, hasonló tünetekkel, mint amit leírsz.

Ha teszt pozitív és már öt hetesnek kéne lenned, de a doki nem lát a méhben terhességet, te pedig a petefészeknél érzel valamit, és görcsölsz ott, akkor az méhen kívüli is lehet, és a petevezetékben lehet a megtermékenyített sejt.

Mondom, nem ijesztgetni akarlak, lehet, hogy nem ez van, de én nem várnék, vegyél tesztet és menj vissza az orvoshoz, nézze meg alaposan, hüvelyi ultrahangon látja a petevezetőket is, egy kb. 5 hetes terhességet itt vagy ott látnia kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anita

2008. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és a hüvelyi ultrahangon nem talált semmit.Tesztet csináltam 2 és negatív lett.De holnap megint csinálok egy tesztet.Nagyon félek hogy az lehet.Méhenkivüli.Gondolom azt nem lehet megtartani ügye?
2008. dec. 16. 21:02
 14/27 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam le,hogy novemberben nem volt meg de 12,07-én volt ahogy leírtam.

Szeptember27-én volt vér de 28-29-30össze vissza,hol vér hol barna folyás volt.

Október 1-2.-3.is Össze vissza és Október 4-től 6-ig rendesen volt meg.7-én elmúlt.Ha terhes lennék akkor honnan kell számolni?Szeptember 27 től vagy december7-től?

2008. dec. 16. 22:13
 15/27 anonim ***** válasza:
a MÉHEN KÍVÜLI TERHSSÉG IS LÁTSZIK AZ UH-ON, NAMEG OTT IS POZITÍV A TESZT, HISZEN HA OTT A BABA AKKOR TERMELŐDIK A HCG IS.
2008. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul vagyok!Erős hányingerem van és szédülök és nem bírók aludni.Nagyon szúr a petefészkem.Meg éhesnek érzem magam.

Köszönöm a válaszokat!

2008. dec. 17. 00:12
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérlek, amint kiderül valami írjál nekünk. Aggódom érted.
2008. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Remélem elmentél a dokihoz, az éjszakai rosszullét után. Nehogy baj legyen. Irj hogy, hogy vagy!!!
2008. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,hogy így aggódtok értem!Nem mentem el orvoshoz.Kb fél óráig voltam nagyon rosszul.Nem bírtam aludni.Akárhogy feküdtem nem volt jó.Csak azt nem értem mért mindig este vagyok rosszul a legjobban.És már fájni szokott a derekam is.Olyan furák a melleim.
2008. dec. 17. 10:17
 20/27 A kérdező kommentje:
Na most vagyok ki a legjobban.Most vettem észre a betéten egy kis vért.Mitől lehet?Nem értem ezt az egészet.Doki talált nálam valamit de még nem lehet tudni mit.Ha nem baba akkor mi lehet?amikor tapogatom a pocim érzek valami gömbölyűt.Ha nem baba mi lehet az?Nagyon elvagyok keseredve.Sokat sírók és félek,hogy nem baba.Ha baba miatt van akkor nem érdekel a fájdalom a rosszulétek mert akkor tudom miért van.De így.Honnan számoljam ki hogy hány hetes lennék?
2008. dec. 17. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!