Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam dokinál és mikor...

Ma voltam dokinál és mikor megvizsgált és tapogatta a hasamat azt mondta,hogy van valami. Utána megnézte hüvelyi ultrahakngon és ott nem látszott terhességre utaló jelek. Nem értem mit jelent? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Státusz a következőt írta:

Vag Uh Nyálkahártya vastagsága 9.6mm.

Terhességre utaló jel nem látható.

Bv:Ép portio hátul,kp nagy méh avfl-ben szabad környezetben.

Mit jelent ez?

Doki mondta,hogy 1hét múlva menjek vissza controlra.

Hétfön meg a laborba kell mennem terhességi teszt miatt.

Eddig 2-szer csináltam tesztet és negatív volt.1hónapot kimaradt a menszi.Több mint 1hónapja terhességi tüneteim vannak.Melleim furák,néha érzékeny néha fáj.Petefészkemnél érzek fájdalmat,szúró érzést.Alhasom is szokott fájni és ott érzek enyhe görcsöket.Ha tapogatom a hasam érzek valami gömbölyű valamit.Köldököm részénél ha nyomogatom keményet érzek.Van mikor reggel vagyok rosszul, van mikor este van mikor egész nap.Hányni nem hánytam de nagyon erős hányingereim vannak.Egyre jobban szédülök.Nincs rendesen étvágyam.Nagyon kívánatos vagyok.De

December 7-én megjött de nagyon kevés vér volt.

8-án is kevés vér volt de utána barna folyás volt és egy rózsaszín pötty volt.2-3napig csak barna és 14 pici vér és estére barna megint.Azóta csak barna folyásom van.

Szerintetek?Én úgy érzem,hogy terhes vagyok.Van valami a pocimban.Attól még hogy nem mutatta ki a teszt attól még lehet terhes nem?Nagyon kivagyok.2-szer sírtam már annyira ideges vagyok.Ha nem baba akkor daganat lehet,nem?Remélem baba mert azt szeretném.


2008. dec. 16. 13:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Erre én is kivi vagyok. Eddig terhességre utaló tüneteid vannak. Ezek alapján bárki mondhatja azt, hogy tuti terhes vagy. Furcsállom, hogy nem látott semmit a dokid.
2008. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát azt én is furcsálom.
2008. dec. 16. 13:45
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kimaradt mensi előtti napokban estél terhes, simán lehet, hogy még uh-gal nem látszik. Most 5 hetes lehetsz. Nekem az 5. heti uh-gomon hasonló volt a szöveg, babát nem látott, még petezsákot sem a dokim. Most hirtelen nem találtam meg azt a papírt, de a 6. hetire még mindig csak az van írva, hogy petezsák már látható, magzati elemekkel.

De még keresem, mert emlékszem, hogy rajta van a nyálkahártya vastagsága is.

2008. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. A teszteket mikor csináltad? Elvileg az elmaradt mensi utáni héten már pozitívnak kell lennie.

Azaz neked a mostani után. A barnázás nem jelent feltétlenül mensit.

Mindenképp írd meg mi lett a laboros terhességi teszt eredménye! Már én is nagyon kíváncsi vagyok.

2008. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ha nem terhesség akkor vmi hormonális dolog nem daganat...de én is kíváncsi vagyok.ne idegeskedj
2008. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
1hete csináltam tesztet.Múlt héten Hétfőn.
2008. dec. 16. 14:13
 7/27 A kérdező kommentje:
jövő7-en kedden lesz meg az eredmény.Kedden megíróm mi lett az eredmény.De halottam olyat is és ezen az oldalon olvastam is hogy volt olyan hogy 5 negatív teszt ellenére terhes volt.Lehet,hogy velem is ez van?Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 16. 14:18
 8/27 anonim ***** válasza:
nekem a baratnomnek a vervetelen, azt mondtak nem terhes hol ott az volt es roszul volt meg hanyt stb, erezte hogy terhes es elkuldtek vervetelre ott meg azt mondtak nem az!
2008. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy hormonzavarod van?
2008. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy hormonzavar.De ha az akkor mért mondta az orvos hogy érez valamit?

Mit jelent az,hogy terhességi reakció?

2008. dec. 16. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!