Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » COVID oltás után hány hónappal...

COVID oltás után hány hónappal estél teherbe? Volt bármi gond akár a teherbeeséssel, akár a magzattal, babával? Illetve milyen javaslatokat hallottatok orvosoktól, mennyit érdemes kivárni oltás után?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 20:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

"Rettegj tovább a semmitől..."


🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣


Még meg is fontolnám, de aki fél egy vakcinától, az vajon miért nem fél a covidtól?

Ha a covid semmi, akkor a vakcina is kvázi semmi, tehát akkor a semmi ellen hoztak ki egy vakcinát, akkor miért kell félni a vakcinától? Hiszen az is semmi!? 😯😯😯

2022. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem félek a covidtól, akkor minek a vakcina , nagyokos?
2022. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
66%

Mégis olyan "cikket" linkeltél a nagyérdeműnek, hogy jobb betojni tőle.

Én erre mondtam, hogy ha a korona semmi akkor a vakcina is semmi. Egyszerű matek.


És amúgy Bill Gates! Mert még ezt a kártyát sem húztad elő, "Puhány". Már a konteosok sem a régeik... betyarás!

2022. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
ne offoljatok már...
2022. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Amikor kaptam az oltást (1 dózisos), akkor még az volt az ajánlás, hogy 2 hónapig ne próbálkozzunk utána, így 2,5 ciklus kimaradt. Utána rögtön az elsőben sikerült. 30 hetes vagyok és teljesen problémamentes a terhességem. Előtte egy évig próbálkoztunk sikertelenül és sok hasonló sztorit hallottam, így én inkább azt sejteném mögé, hogy itt a magyaroknál ez valami termékenységfokozó löket volt. XD
2022. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Rá egy hónapra.

Nekem az endos dokim azt mondta hogy nem lesz semmi baj ha sikerül azelőtt a 3 hónap elott amennyit mondanak hogy várni “kell”.

Nálunk csoda volt hogy sikerült az endometriózisom miatt.

Amúgy nincs semmi probléma.

2022. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly áprilisban kaptam meg a 2. oltást. Novemberben elhatároztuk hogy babát szeretnénk és decemberben pozitív lett a tesztem. Ma már a 14. hétben vagyok, és pont ma kaptam meg a genetikai vizsgálat eredményét is. Hálaisten minden a legnagyobb rendben 🙏🏻
2022. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
62%

jó olvasni ezeket a hozzászólásokat :)


kivéve azét, aki egy kis szuritól fél xd, egyem meg a kis félénk szivecskéét


amúgy meg sok boldogságot kívánok nektek lányok a babákhoz :)

2022. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
4 hónappal utána lettem terhes. Férjem és én is Pfizerrel vagyunk oltva, erre nem hat.
2022. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
26%

"ha a korona semmi akkor a vakcina is semmi. Egyszerű matek."

Nem értem, ez hogy jött ki neked. Ha mondjuk fáj a fejed és ere kitalálja valaki, hogy erre az a gyógymód, hogy le kell vágni a fejed, akkor az is semmiség? Sőt mindenkinek le kell vágni a fejét megelőzendő a fejfájásokat?

2022. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!