Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » COVID-fertőzés után mennyit...

COVID-fertőzés után mennyit érdemes várni a teherbeeséssel, ha a férfi és a nő is COVID-os volt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más érintettek milyen infót kaptak erről, sokfélét hallottam már ismerősöktől, például valaki azt állította, hogy ők másfél évig várnak emiatt, nekik ezt mondta az orvosuk.
2021. okt. 7. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha meggyógyultatok, nincs long covid sem, akkor hajrá, már ma este belevághattok.
2021. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a 1.5 év piszok sok. Van valami indoka erre a dokinak? Jó lenne, ha nem csak kihelentéseket tennének, hanem meg is indokolnák, hogy miért annyi, amennyi!!
2021. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell várni semmit .
2021. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát a másfél év várakozás az tuti felesleges. Sajnos a covid különböző variánsait bármikor elkaphatjátok.

Ha nem alakult ki semmi szövődmény a betegség után akkor felesleges várnotok.

Persze pár hónap elteltével beadathatjátok magatoknak az oltásokat is, ha ezt tervezitek akkor én még a babaprojekt előtt beadatnám.

2021. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Februarban voltunk koronasak, decemberre varjuk a babát. Szoval nem vartunk sokat, de igy alakult.
2021. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Van egy covidra felírt gyógyszer, favipiravir talán, ha ezt szedtétek, akkor tényleg muszáj várni. Magzatkárosító hatású. Amúgy nem kell várni semmit.
2021. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Mamám is meggyógyult mégis pozitív volt a tesztje még 3 hónapra rá is… Ráadásul csendben károsította, amit csak a legvégén lehetett észrevenni.

Szóval én biztosan kérnék vizsgálatot, hogy igazoltan eltűnt-e a szervezetből..

Nyilván nem okozhat gondot, de ha valami miatt lázzá alakulna később a betegség, az nagy kockázat. De ezt egy új fertőzés is megtehet. Sajnos.

(Én az aktuális betegséget nézném csak a helyedben, a jövő miatt viszont nem aggódnék, sajnos lesz ahogy lesz, jó esetben elkerül majd titeket. Erre úgysincs ráhatásotok.)

2021. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Mi februárban voltunk covidosak férjemmel, enyhe tünetekkel. Előtte múlt ősszel, akkor egy pár napos nátha, gyengeség volt az egész, viszont akkor még volt szaglás vesztés (mondjuk az nem semmi volt, két hétig semmit nem éreztem, férjemnek pár nap után visszajött).

Februárban a szaglás se ment el.

Március 6-án volt az utolsó menstruaciom, 4 év sikertelen próbálkozás után teljesen váratlanul összejött a baba :)

Eddig minden rendben vele.


Ha nincs maradvány tünet, én nem várnék.

2021. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Az orvos véleménye legyen a mérvadó, ne az itteni dilettáns nőciké
2021. okt. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Osszejott a baba, kedves kerdezo?☺️
2022. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!