Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány % esélye lehet annak,...

Hány % esélye lehet annak, hogy végre baba lesz?

Figyelt kérdés
Mensi első napjától számított 21-22ik napomon rettentő erős görcsöm volt.Szó szerint legszívesebben bevettem volna egy görcsoldót(csak mivel kicsit reménykedem h baba miatt van nem tettem).Ma is érzem.Hol erősebben hol gyengébben.És sokat pisilek.Konkrétan olyan a közérzetem, mint mikor már a mensi 2ik-3ik napján tartok.Clostyt szedtem eben a hónapban a második adagot.Időnként befeszít a hasam, mint mikor izomláz van a hasban.
2010. szept. 10. 07:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
a parom 69eves en 33 nekem 4csaladom van 8eves a legkisebbik a parom elso hazasagabol5van menyi az esely anak hogy kozos kisbabank legyen amit nagyon szeretnenk udv marika
2010. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
nekem is hasalji fajasok vanak 14en kellene meg jonie a menszesznek 2honapal ezelot 2hetel borzasztoan fajtak a melleim most nem hanyingerem van mar 2hete sot 3szor anyira hogy hanytam is ketnapal ezelot csinaltam egy tesztet ami negativ nagyon szeretnenk kisbabat ha tud valaki segitseget nyujtani eben meg koszonem
2010. szept. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki értelmes hozzászólással tudna segíteni nekem azt megköszönöm.De az ilyen hozzászólások hanyagoljanak inkább.
2010. szept. 10. 08:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2010. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a closty túlstimulált? Én is szedtem három hónapig az első hónapban nekem is voltak görcseim. A másodikban már nem éreztem semmit. A harmadikban meg azt hittem terhes vagyok mindenféle terhességi tünetem volt. De végül is a closty nem segített. Egyébként neked figyelték ultrahanggal a peteérést?
2010. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Komment utáni kedves első! jövőhétre nagyon nem várom.
2010. szept. 10. 09:25
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves második!Nem néztek uh-al.Csak vérvétel volt 20-22ik napon.
2010. szept. 10. 09:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:))


Nagyapától szeretnél babát??:))DDDD

2010. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hehh akkor végül is kettő az egyben lenne, nagypapi és apuka is:) de ne légy gonosz a szerelemben nincsennek határok:)))

Kérdezőnek :az izomláz szerű tűnet nagyon bíztató:) nekem is az volt az elsőnél, és az állandó pisilés, ja és még vérzett az ínyem fogmosáskor..és nem úgy fájt a mellem mint mensi előtt szokott hanem inkább hónalj körül és az is izomlázszerűen, nagyon drukkolok neked.

2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Első,második,elkeveredett,vagy hogy jönnek ide ezek a hozzászólások,vagy csak Én nem értem?
2010. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!