Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik és van mögöttem...

Egy hete késik és van mögöttem 3 negatív teszt. Lehet még baba?

Figyelt kérdés

1 hete folyamatosan azt érzem hogy meg fog jönni. Elkezdtem undorodni a kávé ízétől és szagától, minden reggel kávéztam eddig ilyet sosem tapasztaltam.

Mind a három tesztnél fél órát sírtam, én aki sose sír.

X-epil terhességi teszt csíkkal teszteltem.

Örülnek ha írnátok javaslatot/ tapasztalatot.

Köszi előre is!



2022. jan. 20. 10:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
55%
Előző vagyok. Most miért is lettem lepontozva? :D
2022. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le.

Szerencsére a doki mindent rendben talált 8 hetes vagyok jelenleg.

Mikor kellene elmondani a munkáltatómnak hogy terhes vagyok?

2022. febr. 19. 11:22
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen megvárnám a helyedben a 12.hetet, amennyiben nem veszélyes a munkaköröd, vagy nem fizikai munkakörben dolgozol.
2022. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Szerencsére itthonról dolgozok, köszi szépen a választ.

Barmilyen tanácsot tippet szívesen fogadok, első baba lesz és eléggé bizonytalanok vagyunk.

2022. febr. 19. 12:23
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
Lehet. Annó anyámnál is igy volt hugomnál. Nem jött meg , negativ teszt még az orvos sem látta. Menstruáció előtt lehetett a dolog. Második hónapba már ott volt a baba és a pozitiv teszt mikor akkor se jött meg neki. Azóta szép felnőtt lett.
2022. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Femibiont szedj abban meg van minden :)

Van az 1-es azt első 12 hétig,a 2-es azt szülésig és szülés után a szoptatós,vagyis a 3-as femibion.

Boldog babavárást!

2022. febr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!