Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik és van mögöttem...

Egy hete késik és van mögöttem 3 negatív teszt. Lehet még baba?

Figyelt kérdés

1 hete folyamatosan azt érzem hogy meg fog jönni. Elkezdtem undorodni a kávé ízétől és szagától, minden reggel kávéztam eddig ilyet sosem tapasztaltam.

Mind a három tesztnél fél órát sírtam, én aki sose sír.

X-epil terhességi teszt csíkkal teszteltem.

Örülnek ha írnátok javaslatot/ tapasztalatot.

Köszi előre is!



2022. jan. 20. 10:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nem.

1 hetes késésnél már le kellene ugornia a második csíknak a tesztről.

Ha 3 negatívat produkáltál, akkor próbáld meg elengedni a dolgot.

Az, hogy "tüneteket" érzel és hogy ennyire megvisel a negatív teszt, csak azt bizonyítja sajnos, hogy túlságosan rápörögtél már a dologra.

2022. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Lehetséges, igazad van!


Köszönöm!

2022. jan. 20. 10:23
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2022. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Lehetseges ha a mensi napja elott nem sokkal fogant meg. De azt 1 het utan ki kellene mutatnia majd. 2 het keses utan erdemes orvozhoz menni. Itt egyebkent cifra dolgokat lehet olvasni de a sok elkeseredett no egybol azt irja hogy nem nem lehetsz. Viszont 1 biztos hogy unalmadba kepes vagy bemagyarazni a tuneteket! Tapasztalat!
2022. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Igen ezen már én is gondolkodtam hogy ezeket már csak bemagyarázom. Mostmár lazábban állok hozzá, tesztelek egyet a hétvégén ha az is negatív akkor elmegyek dokihoz. Nem mindig rendszeres a ciklusom, de 1 hetet sosem késett.

Nem rég kezdtünk neki a dolognak, ez volt az első olyan érzésem hogy na ez most jött össze, azért érintett csalódásként.

2022. jan. 22. 18:58
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Lenne csíkod, ha baba miatt késne.

Sírás lehet attól is, hogy borult valamiért ebben a hónapban a hormonháztartásod. Lehet oka az is, hogy tulságosan akarod. Hány éves vagy? Drukkolok, hogy hamar összejöjjön

2022. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok.

Lazán állunk a dologhoz jön ha jönni akar mi nem gátoljuk.

Ebben a hónapban volt először hogy teszteltem.

Elmegyek nődokihoz majd ő meg mondja mi van.

2022. jan. 23. 08:05
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Na mi a helyzet veled kérdező?
2022. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Pozitív tesztek lettek már utána, lassan megyek orvoshoz hogy ő is megerősítse.
2022. febr. 10. 06:25
 10/26 A kérdező kommentje:
Érdeklne, hogy mikor érdemes orvoshoz menni a pozitív teszt után, illetve érdemes terhes vitamint szedni, reggelente szedek multivitamint és c vitamint kéne mellé?
2022. febr. 10. 07:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!