Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt pé-m? Nem értem a...

Mikor volt pé-m? Nem értem a ciklus.hu-n berajzoltat! Megnéznétek? Ez volt az első hónap hogy clostit szedtem!

Figyelt kérdés

[link]

Sikerülhetett a baba? Vagy nincs reményem?


2008. dec. 14. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kb dec 9- 10 körül volt inkább a peteérés a hőd alapján.
2008. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is 9-én volt peteérésed. Én áttértem a ciklusról a fertilityfriend-re, mert a hőimet (akár a tieidet is) félreértelmezte. A fertility friend viszont egyből átrajzolta a grafikont, és akkorra tette a pé-t amikorra egyéb tüneteim is mutatták. (ez nem ellenreklám, de szerintem nagyokat téved a ciklus, javaslom, írd át az adataidat más programba is). És én is úgy hiszem, hogy kevésszer szeretkeztek... Amúgy én is lassan 8 hónapja próbálkozom, és nem jön össze a baba. Januárban orvoshoz megyek-megyünk.
2008. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!