Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 14. napján 10.7...

A ciklus 14. napján 10.7 mm-es tüsző, nyálkahártya 4,8 mm. Lehet ebből még valami, vagy esélytelen ez a hónap is?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 31-33 naposak szoktak lenni, ovu a 18-20. napon van. Megnőhet a tüsző még akkorára, hogy jó legyen, vagy semmi esély rá szerintetek?


Lassan feladom az egészet, nagyon el vagyok keseredve. Ez a 13. hónap, amióta próbálkozunk, és semmi eredmény... :(


Az orvos ugyan bíztatott, de én nem sok esélyét látom, hogy a 10 mm-esből legyen valami, az nagyon kicsinek számít, ugye???


Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 4. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem kicsi ez a tüsző, és a nyálkahártya is elég vékony. Nekem a 12-ik napon volt 18mm-es a tüsző, és 9 mm-es a nyálkahártya. A 15-ik napon 21mm-es volt, aznap repedt meg. Az orvos nem mondta, hogy nem vmi jók ezek az eredmények?
2010. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, azt mondta, hogy 15 mm-es tüsző már megrepedhet, szóval nincs itt semmi baj... De én azt olvastam, hogy a normális a min. 20 mm-es, ezért nem tudom, hogy mi van.

A nyálkahártyára meg nem mondott semmit.


Ezek szerint, akkor ebben a hónapban valószínűleg nem is lesz ovum??

2010. febr. 4. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Megrepedhet valóban, de nem biztos, hogy érett lesz eléggé a pete. 20-22mm a normális tüsző, és minimum 8-9 mm kell lennie, hogy már betudjon ágyazódni. Ezt az én orvosom mondta. Volt itt egy kisamama nem olyan rég, akinek 6mm-es volt a nyálkahártya, de sajnos el is vetélt eléh hamar, mert nem tudott rendesen beágyazódni a baba. Hátha most is itt olvassa, és adhat neked vmi tanácsot ő is. :) De tudod addig amíg van ami megrepedhet, nem adjuk fel. :) Sok sikert neked!
2010. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én is ettől tartottam, hogy nem elég nagy ez... Na de igazad van, legalább van minek megrepednie, tehát némi esély azért van :)
2010. febr. 4. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!