Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt pé-m? Nem értem a...

Mikor volt pé-m? Nem értem a ciklus.hu-n berajzoltat! Megnéznétek? Ez volt az első hónap hogy clostit szedtem!

Figyelt kérdés

[link]

Sikerülhetett a baba? Vagy nincs reményem?


2008. dec. 14. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia, sztem napokban volt peteérésed pétek, szobat ha voltatok együtt van remény..sztem...de nem sok ilyen görbét láttam még.
2008. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A 15. napon is voltunk együtt de csak rövid ideig tartott és nem volt véges, mert megjöttek a vendégek...de előváladék volt, mert az sok van a páromnak...

Reménykedjek egyátalán? Mikor volt pé-m?

2008. dec. 14. 20:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Oh, köszi a választ! Hát nem értem én sem. csütörtök este óta volt nyúlós folyás, ami pénteken több lett és szombaton is elég sok volt. De fehéres folyás hol több, hol kevesebb már múlthét óta van. Nem értem!
2008. dec. 14. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló....péntek szombat tuti jó nap volt együttlétre:)Mi is próbálkozunk....nekem is most van peteérésem remélem, mert már nem is használom se hőmérőt se ovu tesztet:(
2008. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy igazad lesz! De akkor mi volt az a hőleesés utána?
2008. dec. 14. 20:47
 6/12 A kérdező kommentje:
És Drukk Neked!!!!
2008. dec. 14. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
peteérés után nem az szokott lenni??na hátha ír ide vki tapasztaltabb is....előző vagyok..s nekem is nov 26 án jött meg utóljára...:)
2008. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30 nap alatt háromszor szeretkeztél? :(
2008. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem,csak nem rajzoltam be mindet, miután a menzim után pár napban nem lényeges, az előtte lévő időszakot meg azért nem mert most kezdtem a diagramm rajzolást és nem hiszem hogy lényeges. A heti egy-két alkalom megvan, sajna sűrűbben a munkánkból kifolyólag nem tudunk.
2008. dec. 15. 06:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem 9-én volt /lehetett/ a peteérésed. A nagykönyvek azt irják, hogy az utolsó alacsony hőmérsékletű napon szokott a peteérés bekövetkezni.

Jobb lett volna ha 8-án v. 9-én vagytok együtt, de a spermák akár 72 óráig is életképesek, ezért sikerülhetett is a teherbeesés

2008. dec. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!