Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax be sure kazettás teszt...

Corax be sure kazettás teszt csapott már be valait?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem vele szép erős két csíkosat. De még csak szerdára nem vártam volna, mivel fennt van a hőm, gondoltam, miért ne. Most akkor hihetek neki, ugye? Annyira hihetetlen. :)
2010. szept. 6. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt-után 2 nappal kétszer is egyből erős piros csíkkal jelezte a fiamat szóval nálam abszolút megbízható volt.
2010. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem se csalt soha, ha negatív volt, és akkor sem, amikor már pocakban volt a fiam.

Szerintem neked sem csal!

Gratulálok, kismama:D

2010. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha egyértelmű 2csíkos akkor nem csal,gratula:-)))

Azért ha tényleg nem jön meg szerdán csinálj egy ujra még egyet szerintem:-)

Én 1nappal előbb teszteltem halványat és már 32.hétbe vagyok:-D

2010. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem. Sajnos. :(
2010. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Leírnád, hogy mi történt?
2010. szept. 6. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Peteérés utáni 13. nap reggel teszteltem vele egy gyönyörű két csíkosat. Nagyon, de nagyon örültem. Másnap reggel Clearblue-val negatívat tesztelte, majd meg is jött. Még jó, hogy nem mondtam el a páromnak, mert szerintem "összeroppant" volna, ha megtudja, hogy mégsincs baba.
2010. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja! Az utolsó válaszadó voltam, és kívánom, hogy veled ne történjen ilyen. És remélem tényleg gratulálhatok! :)
2010. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sajnálom, hogy ez történt. Én is vettem egy Gravi Hcg-t, holnap reggel megcsinálom, remélem az is pozi lesz.
2010. szept. 7. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Pozitív lett? Gratulálhatok!
2010. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére a Gravi Hcg és szép erős pozitív lett, és nem is jött meg. :) Most már nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.
2010. szept. 9. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!