Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható teszt a...

Mennyire megbízható teszt a ROOSMANN-ban kapható Facelle terhességi kazettás teszt?

Figyelt kérdés
Az ára miatt gyanakszom, mert nagyon olcsó, igaz akcióban van, de csak 399.-ft. Használta már valaki? valós eredményt mutatott? És mennyi idő után lett pozitív akinek mutatta a babát?
2010. jún. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen használtam a kazettását és a papírcsíkosat is..nos fogalmam sincs ,hogy miért de mindig rajta van a szellemcsík a papíroson...a kazettáson is....pedig annyi vizeletet kap mint amennyit kell..viszont mivel elbizonytalanított ,kezdtem örülni..így vettem boldogan egy Qupidót..az teljesen negatív..és azt hiszem én annak hiszek..mivel az 10-es erősségű..de még két nap és kiderül, hogy meg jön vagy átverés volt a facelle.
2010. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Akkor ezek szerint engem is becsapott....ott volt egy másik csík, de sárgás szürke. Akkor nekem is kell vennem másikat. És a Qupidó az jó? Kívánom hogy baba legyen neked is!!! További szép napot!
2010. jún. 24. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a Qupidó a legérzékenyebb, de azzal vigyázni kell ..mert nekem az is halvány lett az előbb néztem rá a fürdőben mert elfelejtettem kidobni....!!!! öt perc után ki kellett volna dobnom..most rágom a kefét, hogy mi van..:)) holnap veszek megint egy tesztet mert ez őrítő:)))
2010. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

vegyetek Gravi HCG nevű tesztet, jó és nagyon megbízható.

én mind a kettő terhességemnél ezt használtam és kimutatta igen hamar!800 ft.körül van az ára.

2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A GRAVI HCG nagyon jó!Az első manómat még a nem várt mensi előtt kimutatta,szerencsére az előbb negatív lett, pedig 2 napja késik,de fogyókúrázom!
2010. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem pozitív lett mind a két terhességemet kimutatta.Remélem neked is baba lesz.

6 hetes

2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a facelle hamarabb mutatta mint a qupidó, a facelle nemvárt előtt három nappal már halvány volt, nem egyből jött ki a csík hanem kb 15 perc múlva, színe se volt piros, lilás szürke volt, csináltam aznap egy qupidót is az tök nega volt.Három nap múlva már egyértelmű pozit mutattak.
2010. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!