Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Maria...

Mennyire megbízható a Maria Romed nevezetű terhességi teszt (kazettás)?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egyet és egyből ki jött a 2. csík, halványan, de látom hogy ott van.
2010. dec. 31. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy csináltam tegnapelőtt és ma reggel is PG 53 ovulációs mikroszkóppal és mindegyik elég erős páfrányokat mutat.
2010. dec. 31. 09:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne higgy neki kérlek. 18 hónapig próbálkoztunk. Ennyi idő alatt hidd el kipróbáltam szinte mindent, de ez az 1 csapott csak be. Egy rakás sz@r! BE TILTATNÁM!

Írd be oldalt a keresőbe döbbenet hány embert csapott már be. Sajnálom!

2011. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is teszteltem vele az elsőhalvány pozitiv a 2 negativ lett késik már 1 hete ma veszek valamien másik tesztet jo volt a teszt? nem csapott be?
2011. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem abszolút megbízható, én nem tapasztaltam eltérést, vagy rossz eredményt!

Sima Romed tesztként fut, úgy keressétek - megbízható, gyors és pontos!

Semmi gond nincs vele!

2012. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi féle JÓ tesztet lehet kapni,amik megbízhatóak, higénikusak. Mikor már 2 éve epekedtem baba után ,és meddőségi központot jártuk, akkor vert át a teszt, gondolhatjátok mekkora pofára esés volt..... ezek után vettem a vaterán kb 40-50 db-ot fillérekért, és mindig az igazat mutatta. Most 5 hós a kisfiam lombik előtt spontán jött össze már a 8-dik dpo-n halványat teszteltem a vaterással... nem véletlen a sok negatív tapasztalat erről a tesztről!!!!
2012. jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem abszolút megbízható, én nem tapasztaltam eltérést, vagy rossz eredményt!

Sima Romed tesztként fut, úgy keressétek - megbízható, gyors és pontos!

Semmi gond nincs vele!

Nézzétek meg a friss topikokat a ROMED teszt sokat javult, kb 2 évvel ezelőtt tényleg előfordulhattak problémák, de nekem pl akkor volt az első terhességem és akkor is jó eredményt mutatott!

2012. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!