Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jogilag rendben van az, hogy...

Jogilag rendben van az, hogy a főnököm ma több alkalommal is ki akarta húzni belőlem, hogy mikor jön a baba?

Figyelt kérdés

Nem esküdöztem sose arra, hogy nem lesz. Most telik le a próbaidőm, friss házasok vagyunk a férjemmel.


Tisztában vagyok vele, hogy szenzitív információ, ma mégis 2(!!!) külön meeting szólt erről, csak rólam, meg hogy mikor leszek édesanya, mondjak már valamit, hát biztos beszéltük már a férjemmel.


26? 30 évesen? - pont így rákérdeztek.


Szörnyen érintett az egész, megalázó volt.



2021. dec. 9. 18:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Az rendben van ha 4 szemközt érdeklődik, de nagy közönség előtt így bekérdezni. Szerintem is megalázó tud lenni, hogy mindenki a méhedbe turkál.

Plusz nem is lehet tudni mibe tenyerel bele az ember.

Lehet még nem beszéltek róla. Lehet hogy próbálkoznak, de nem jön össze. Lehet már több vetélésen túl van. Az is lehet hogy terhes, de még nem akart szólni, mert korai.

És elvárni, hogy mindenki előtt adjon rá egy választ.

Szerintem ez szakmaiatlan, és nem is etikus.

2021. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván nem, mert ez egy ritka idiota válasz, amibol kb arra kovetkeztet az ember, hogy már dolgoztok rajta.
2021. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Miért lenne idióta? Nem tervezzük, jön amikor jön. Fölösleges bármit is előre eltervezni, mert a végén úgyse lesz úgy, saját bőrömön tapasztaltam.
2021. dec. 9. 18:53
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

2# senkinek semmi köze másnak a méhéhez. Senkinek nincs joga "túrkálni" benne.

Igen is megalázó.

2021. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%
Aki lepontozott, annak mégis mit jelent?
2021. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14%
Jaja, felelős gyermekvállalás. Hát látod ezért kérdezi a főnök. Innen nézve a terved azonnal teherbe esni, amint meg van a határozatlan idő-hacsak nem vagy már most is terhes.
2021. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, remekül leszűrted! Ja, mégse. :)
2021. dec. 9. 18:58
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rendben jogilag.
2021. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
87%
Se jogilag, se emberinek nincs rendben.
2021. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
77%

Tudom, hogy hazugság, de ilyen esetben simán azt mondanám, hogy: Meddő vagyok, nem sok esélyem van teherbe esni, nem igazán foglalkoztat a téma és nem nagyon szeretnék róla beszélni.


Így valószínű, hogy elszégyelli magát és többet nem firtatja a dolgot.


Munkaszervezés szempontjából meg úgy lett volna korrektebb, ha négyszemközt kérdezi meg, de ez így ebben a formában nagyon gáz.

2021. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!