Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 évesen már kicsúszok az...

28 évesen már kicsúszok az időből?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk a párommal, és bár eddig nem gondoltam (annyira) sokat babára, most főleg azért van rosszkedvem, mert fogalmam sincs, mikor lesz majd gyerekem. Ugye még nincs is új barátom, utána meg nyilván nem azzal kezdünk egy új kapcsolatot, hogy teherbe esek :( tehát szerintem 30 előtt semmiképpen nem fogok szülni, de az is lehet, hogy csak jóval később. Jár valaki ebben a cipőben?
2008. dec. 13. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tavaly voltam 28 éves, tavaly nyáron szakítottam a barátommal. Ősszel megismerkedtem a mostani párommal, télen teherbe estem, nyáron volt az esküvőnk, közben betöltöttem a 29-et és lassan 6 hetes a kislányunk:))

Nem terveztem ezekből semmit, így alakult. Pedig ahogyan most Te, én is úgy el voltam keseredve. Egész pontosan én majd' belebetegedtem a gondolatba...

Szóval fel a fejjel!!

2008. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 évesen akartam szülni, erről lecsúsztam, akkor azt mondtam 25, erről is lecsúsztam, és akkor biztos voltam benne, hogy 30 alatt már nem szülök.

2007.januárjában megismertem párom, áprilisban hozzá költöztem, augusztusban töltöttem a 28-at, és szeptemberben teherbe estem, 2008 januárjában összeházasodtunk és most fél éves a lányom:-)

Szóval mindent lehet:-) Én is szültem 30 alatt, mert sok véletlen közrejátszásával megismertem azt az embert, akivel le fogom élni az éltem, és 8 hónap mulva már terhes voltam.

Soha ne add fel a reményt, és mindig légy nyitott mindenre:-) (normál keretek közt persze)

2008. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha 30 évesen szülsz, azzal sincs semmi gond. Itt a környéken több 30 körüli anyukát is ismerek. Sőt, apukámnak van kb 5 éve egy élettársa (elváltak a szüleim) és a nőnek még nincs gyereke, de nagyon szeretne, és úgy tervezik, hogy jövőre, 32 évesen fog szülni. Mondjuk ez már kicsit extrém, tekintve, hogy apukám már 45 éves :)
2008. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Mindig ugy terveztem,h 21 évesen szülök,mert akkor szült meg engem anyukám,anyuámat meg a mamám.de lecsusztam róla. Tavaly (29 évesen) ismertem meg nyáron a páromat,4 hónapja voltunk együtt mikor kiderült terhes vagyok,jelenleg 5 hónapos a kisfiam, a második baba pedig utban van. Nyáron fog megszületni,már tiul a 30.életévemen...

2008. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

en most 29 vagyok, majdnem 30 leszek (2 honap hijjan), mire megszuletik a baba, és szeretnenk majd meg egyet, ha ez a pici "jol sikerul" ( :))), és találunk egy picit nagyobb lakast.


orvosilag 35 ev folotti terhes noknel vannak plussz vizsgalatok, szures, stb.


en is kesesben vagyok, persze, az idealis a 21-25 eves kor lenne, de lelkileg most lettem kesz ra, igy jó, nem veletlen alakult igy.


szóval ne aggódj!

2008. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én nővérem 32 éves és igaz van párja, de még nincs babájuk és szerintem nem maradt le semmiről és te sem fogsz. Fel a fejjel még fiatal vagy.
2008. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem estél ki az időből még! :)
2008. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

27 éves vagyok és én pont a baba miatt fogom elhagyni a párom.10 éve vagyunk együtt én szeretnék babót,ő "majd".Na,ezt én nem várom meg és úgy döntöttem,ha kell egyedül vállalok babát.Egy igazi anya a jéghátán is megél.Nekem a baba a legfontosabb.Bízom abban,hogy ahogy az előttem hozzászólók is,úgy én is bele botlom az igaziba.

Nem vagy semmiről lekésve,hidd el.Jönni fog a babóka,ha jönnie kell:)Sok sikert!

2008. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem egyaltalan nem csusztal meg ki az idobol. Ma mar egy csomoan szulnek akar 30 utan. En 32 leszek januarban a ferjem pedig 38 marciusban. Most probalkozunk osszehozni egy torpet. Szerintem az a lenyeg hogy kivel vallalod be, nem az hogy hany eves vagy. En a helyedben nem agodnek nagyon. Randizz es szurt ki a sracokat. Ne vesztegesd az idot eretlenekre, de ne is hozd fol a temat a masodik randin.

Sok sikert!

2008. dec. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fontos, hogy hány éves vagy mikor vállalod a babát, hanem hogy milyen egészséges vagy testileg-lelkileg.


Ezért csak azt kell szem előtt tartani, hogy vigyázz magadra, és legyél nyitott arra, hogy megtaláljad a megfelelő párt a számodra, vagy hagyjad, hogy ő találjon meg Téged. Mert ha megvan a "másik feled" , akkor olyan kiegyensúlyozott nő leszel, aki 30 felett is kész az anyaságra, mind testileg, mind lelkileg. :o)

2008. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!