Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kétségbe vagyok...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Miért ilyen összevissza a görbém?

Figyelt kérdés
htt Ez az előző ciklusom. p://www.ciklus.hu/images/diagramok/525ea22f6ccf03ec9be4e33a543c5fce_081105_081205_1229126400_.png
2008. dec. 13. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
htt És ez a mostani p://www.ciklus.hu/images/diagramok/525ea22f6ccf03ec9be4e33a543c5fce_081206_081213_1229126400_.png még csak pár hónapja próbálkozunk, de eddig mindig normális volt. Most attól félek valami bajom van. Menjek dokihoz vagy sem?
2008. dec. 13. 15:09
 2/6 A kérdező kommentje:
Asszem nem lehet megjeleníteni megpróbálom mégegyszer elküldeni. [link]
2008. dec. 13. 15:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előbbi a mostani ciklusom ez pedig a múlthavi. [link]
2008. dec. 13. 15:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért van az,hogy ameddig nem akartunk babát addig minden okés ,de mióta próbálkozunk azóta semmi nem úgy jön össze ahogy szeretnénk. Az előző hőgörbéim teljesen jók voltak úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva,most meg már két hónapja felborult az egész.Attól félek valami bajom van menjek dokihoz vagy sem? Pár hónapja próbálkozunk.
2008. dec. 13. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egyszer ezt írták:

"Az első fele nyugodtan lehet cikk-cakkos, nincs azzal semmi baj! Peteérés vagy az utolsó alacsony hőjű napon, vagy az azt követő első magas hőjű napon van! Ennél pontosabban hő alapján nem lehet megmondani, - ezt a dokim mondta!

A ciklus 2. felében nem lehet cikk-cakkos, legalábbis az vagy arra utal, hogy nem volt peteérés, vagy volt, de sárgatest elégtelensége van az ember lányának, vagy még azt hiszem, hogy pajzsmirigygondra is utalhat, ha nem megy fel a hő!"

2008. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az enyhe menstruáció is utalhat arra, hogy valami hormonális egyensúly gond lehet. De ne aggódj, egy jó nőgyógyász gyorsan helyre tudja hozni!


A legfontosabb, hogy legyen tüszőérés. Ha van peteérésed, akkkor kb 16-18. napokon szokott lenni talán, a ciklus hosszából ítélve. Az enyhe mensi gyanús, és a ciklus második felében cikk-cakk tényleg progeszteron ingadozás lehet. Ami visszavezethető arra, volt-e rendes peteérés?


Én megmutatnám nőgyógyásznak, és kérnék esetleg 3. és 21. napi vérvételt megnézetni a hormonokat.


Amit addig is tudsz tenni (mert gondolom most karácsonykor nem mész orvoshoz): multivitamin már most, ha még nem szedsz, extra C vitamin (nekem meggyőződésem, hogy nekem ez is segített), + cickafark tea peteérésig.

2008. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!