Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitség! Az 5 hónapos kislány...

Segitség! Az 5 hónapos kislányom teljesen összevissza eszik. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Hetek óta azt veszem észre hogy napközben ordit mikor enni kéne, úgy kell erőltetni, és azóta van az is hogy éjszaka egyszer felkel enni. Eddig még nem is panaszkodtam, de az utóbbi napokban már azt csinálja hogy napközben csak fél adagokat eszik (1 ciciből) és éjszaka viszont felkel 1,5-2 óránként enni. Emellett napközben egyre többet alszik. Mi lehet vele? Mit lehetne csinálni hogy napközben egyen többet és ne éjjel?
2009. dec. 2. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én babám is így van egy pár napja,ő is 5 hós.Alig evett napközbe,este meg sokat.És fel kel éjszaka is enni,pedig több mint egy hónapja átalussza az éjszakát.Igaz ő már hozzátáplált.

Én úgy gondolom az én babám a foga miatt nem eszik,lehet nálatok is ez a baj.

Szerintem ne erőltesd bele a kaját,ha nem éhes adj neki inni teát v. gyümölcs levet.Én is ezt csinálom,aztán majd mikor éhes megetetem.

2009. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hetes, de most már kb 1 hete ő is össze visza eszik. Üvölt, hogy éhes, aztán meg csak a fél adagot eszi meg, persze a három órát alig bírjuk ki(tápszeres), így két evés között csak nyüglődik. Nem tudom milehet az oka.
2009. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!