Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén voltunk együtt a párommal védekeztünk de megszakításos módszerrel is csináltuk egy pár perc erejéig és ezek után a szeptemberi menstruációm késett is egy hetet ami nem jellemző de megjött egy hét késessel. Októberben is és most novemberben is megjött rendesen késesek nélkül. Viszont a hasam kicsit nagyobb lett mint szokott általában és ezt nem tudom mire vélni. Csináltam a napokban is tesztet és szeptemberben is mikor késett akkor is negatív volt és most is. Már ki kellett volna mutatnia? És így is van esély hogy terhes vagyok vagy csak hízás vagy egyéb dolog lehet?

2021. nov. 27. 17:38
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi:) még nem mértem meg magam őszintén ez teljesen kiment a fejemből annyira erre kattant rá az agyam:))
2021. nov. 28. 00:03
 32/35 anonim ***** válasza:
Szeptember óta nem jutott eszedbe a súlyod ellenőrizni? :-D Hát akkor tényleg nagyon rákattanhattál a terhesség-teóriádra :-)
2021. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Októberben néztem utoljára de akkor nem amiatt hogy erre gyanakodnék. Ugyannyi volt mint általában. November elejétől kezdett fura lenni a hasam azóta nem néztem meg újra.
2021. nov. 28. 00:08
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Betegség is állhat a háttérben akár. A megnövekedett has miatt írom. De terhes tuti nem lehetsz szerintem. Ideje lenne más irányban kivizsgáltatni magad!
2021. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2021. nov. 30. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!