Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén voltunk együtt a párommal védekeztünk de megszakításos módszerrel is csináltuk egy pár perc erejéig és ezek után a szeptemberi menstruációm késett is egy hetet ami nem jellemző de megjött egy hét késessel. Októberben is és most novemberben is megjött rendesen késesek nélkül. Viszont a hasam kicsit nagyobb lett mint szokott általában és ezt nem tudom mire vélni. Csináltam a napokban is tesztet és szeptemberben is mikor késett akkor is negatív volt és most is. Már ki kellett volna mutatnia? És így is van esély hogy terhes vagyok vagy csak hízás vagy egyéb dolog lehet?

2021. nov. 27. 17:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

🤣

Híztál, ennyi. Egyél kevesebbet ha zavar.

2021. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Édes istenem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Oké, csak hallottam olyat hogy valaki úgy volt terhes, hogy közben megjött neki folyamat🤷🏻‍♀️
2021. nov. 27. 17:47
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan mondom: keress fel egy pszichológust.

Minden hónapban legalább 2x felteszed ezt a kérdést.

Egy szakember lehet, hogy tud segíteni a félelmeden.

Vagy ha ennyire parázol, akkor ne szexelj...

2021. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Akkor teszek fel kérdést amikor szükségesnek érzem. Köszi a tanácsot csak nem azt kértem.
2021. nov. 27. 18:02
 6/35 anonim ***** válasza:
78%
De aranyoskám: Az utolsó aktus óta 3x megjött és van egy marék negatív teszted. Mégis hogy gondolod mindezek fényében, hogy terhes vagy?! Ennél még Szűz Mária sztorija is életszerűbb...
2021. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Leírtam fentebb kettővel, hogy mostanában sok olyat hallottam, hogy valaki úgy volt terhes, hogy folyamat megvolt neki ez alatt. És másrészt nem eszek sokat sőt... de erről nem itt fogok beszélni drágám😆

Tehát nem tudom hova tenni a "hízást" ez által ezért nem tudok erre gondolni.

De köszi az értelmes, hasznos válaszod.😆👍🏻

2021. nov. 27. 18:14
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, kicsi kincs, olyan a válasz, amilyen a kérdés...


"mostanában sok olyat hallottam, hogy valaki úgy volt terhes, hogy folyamat megvolt neki ez alatt."

Érdekes, én meg a magam kis 35 éves várandós fejével a TLC-n kívül még nem nagyon hallottam ilyen sztorit. Pedig elég sok nőt ismerek, elég sok terhességtörténetet végighallgattam, végigolvastam.

Nem, egyáltalán nem gyakori a dolog. És általában azok a nők nem rendesen menstruálnak, csak annyira nem érdekli őket/nincsenek tisztában a testük működésével, hogy elkönyvelik: megjött, csak most ilyen - rövidebb, kevesebb.

Amúgy meg ha ilyen nagyon okosnak tartod magad, akkor miért nem védekeztél rendesen?

2021. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg gyakori e vagy sem hanem hogy lehetséges ez által te is vagy bárki bele eshet.


"És általában azok a nők nem rendesen menstruálnak, csak annyira nem érdekli őket/nincsenek tisztában a testük működésével, hogy elkönyvelik: megjött, csak most ilyen - rövidebb, kevesebb."


Szerinted. Vagy talán nem kéne egyből ítelkezni.

Attól, hogy 35 éves vagy hidd el, hogy sok olyan van amiről ne hallhattál😆👍🏻 lehetsz 50 eves is

Nem tudom miből szűrted le hogy minek tartom magam, az által, hogy értelmesen megválaszom normalis indokkal, hogy miért tettem fel a kérdésem amire nem okoskodást vártam:)

Szerintem meg inkább olyan a válasz amennyire kiterjed az intelligencia szintje az embernek👍🏻

2021. nov. 27. 18:35
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Jól van, drága kérdező, akkor majd én válaszolok a kérdésedre:

Lehetsz terhes. Sőt. Szerintem az vagy. Gratulálok neked és a leendő kispapának is!

Nőgyógyászhoz meg még csak eszedbe se jusson elmenni, mert azok semmihez sem értenek. Még majd a végén csinálna egy ultrahangot és azt mondaná az ügyetlen, hogy nem vagy terhes.

2021. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!