Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén voltunk együtt a párommal védekeztünk de megszakításos módszerrel is csináltuk egy pár perc erejéig és ezek után a szeptemberi menstruációm késett is egy hetet ami nem jellemző de megjött egy hét késessel. Októberben is és most novemberben is megjött rendesen késesek nélkül. Viszont a hasam kicsit nagyobb lett mint szokott általában és ezt nem tudom mire vélni. Csináltam a napokban is tesztet és szeptemberben is mikor késett akkor is negatív volt és most is. Már ki kellett volna mutatnia? És így is van esély hogy terhes vagyok vagy csak hízás vagy egyéb dolog lehet?

2021. nov. 27. 17:38
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Kedves 20as:) hidd el a normális választ magyarázattal elfogadom és felfogom de mutass már nekem a 19esen kívül értelmes válaszadót légyszi:)

Még mindig nem hülyeség a kérdés talán egyszerűbb lenne értelmes választ adni rá ha szerinted meg a fentebbi válaszadók közül nem értelmes ne válaszolj.


Azt meg hogy megvan valakinek terhesség alatt nem én találtam ki random hanem nem egy nő írta már de ha annyira lehetetlen elhinni csatolhatok képeket esetleg. És konkrétan így írták hogy megvolt nekik rendes vérzéssel.


Köszönöm a választ 20as de akkor nem tudom hova tenni mitől nőhetett a hasam (Nem eszek sokat).:/

2021. nov. 27. 22:04
 22/35 anonim ***** válasza:
53%
Én eddig nem írtam, csak követtem a kérdést, de kérlek kérdező, csatold már azokat a képeket, érdekelne. Köszi!
2021. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy nem írtál eddig de nem tudom ez hogy jött ide mivel nem ezzel volt a probléma. Hanem a mostani válaszoddal. Igen látom tudtál mutatni értelmes hozzászólást a 19es előtt:))


Tessék a képek: remelém kielégítő és még nem én vagyok beállítva a "hülyének".


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 27. 23:14
 24/35 anonim ***** válasza:
78%

Az 5 beküldött képből kettőn állítja hozzászóló, hogy neki rendszeresen megjött terhesség alatt. De arról egyik sem ír, hogy ugyanolyan volt-e a menstruációja, mint egyébként. (És nem, több mint valószínű, hogy nem olyan volt.)

A többi képen csak olyanok írnak, akik hallották, hogy történt valakivel ilyesmi. Ezek mendemondák.

Többen is megírták neked, hogy ez kb. biológiai képtelenség kategória. Érdekes, hogy te ennek ellenére még mindig ragaszkodsz ahhoz a - már ne is haragudj, de - tévképzethez, hogy terhes vagy.

De ha ennyire meg vagy győződve a saját igazadról, akkor gyakorizás helyett miért nem mégy végre orvoshoz. Mi ugyanis vele ellentétben nem látunk a méhedbe.

Komolyan jóindulatból írom ezt.

2021. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

Semmi hasam nem volt még 3 hónapos terhesen. (Első baba. A másodiknál már hamarabb szokott látszani.) Szóval ha terhes lennél sem attól lenne nagyobb a hasad. És ez azért sokkal gyakoribb jelenség, mint hogy valaki végig menstruáljon a terhesség alatt, és még ezen kívül a tesztjei is negatívak legyenek. Lehet, hogy megtörténik egyesekkel, hogy vérezgetnek terhesen, mintha megjönne nekik (én is ismerek ilyet, de ő inkább barnázgatott, csak nem tulajdonított neki jelentőséget, mert gyakran előfordult, illetve nem is volt tű pontos ciklusa), de hogy ez mellé még negatív teszteket is produkáljanak... Hát erre befizetnék.

De menj el egy magán nőgyógyászhoz. Ne terheld inkább ezzel most az állami ellátórendszert 😂 Mondd neki, hogy szeretnél kisbabát, vizsgáljon meg legyen kedves ultrahanggal is, hogy minden rendben van-e odabent. Biztos fog szólni, ha rákacsint egy 3 hónapos magzat a képernyőn.

2021. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Nem állítom az igazam csak hasonló tapasztalatot vagy véleményt akartam kérni vagy hogy mi MÁSTÓL lehet esetleg. És sok értelmes választ nem kaptam csak hogy én vagyok a hülye.

5 beküldött kép közül kettő képen egy story van elmesélve aki hasonlóan érezte magát mint én. A többin meg aki hasonlóan járt vagy igen hallotta valakitől ami vagy igaz vagy nem egyértelmű de nem hinném valaki ilyet kitalál magától.

Nem azt állítottam, hogy csak terhes lehetek vagy hogy az vagyok hanem hogy mi EGYÉBtől lehet még akkor mint a kérdésembe is beleírtam.

2021. nov. 27. 23:51
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt pocakom ilyenkor még, sőt az első 16. hétben fogytam 4 kilót, olyan hányingerem volt. Ráadásul a terhespocak nem összekeverhető mással, ha csak nem jócskán dundi valaki. Semmi nem látszott még rajtam, viszont ha végigsimítottam a hasamon, akkor jól kivehetően éreztem a megnagyobbodott méhem, úgy a 8-9. héttől kb. tojás nagyságú volt, később pedig egyre nagyobb. Na ilyet mondjuk soha előtte meg azóta sem éreztem/érzek a hasamon.

Hogy valaki ennyire ne vegye észre azt, hogy babát vár, az számomra szinte hihetetlen. Inkább azt tudom elképzelni, hogy az illetőt egyáltalán nem is érdekli, vagy meg van győződve róla, hogy nem lehet terhes, és ezért nem fordít gondot a változásokra.

2021. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Itt azzal volt a baj, hogy senki nem adott normális választ a kérdésre mikor nem csak én gondolnék erre. (Képek)
2021. nov. 27. 23:52
 29/35 A kérdező kommentje:
27es köszönöm a válaszod.
2021. nov. 27. 23:53
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

De mire vagy kíváncsi, mi van szerinted veled egyébtől?

Mert ami "rendellenset" leírsz, az igazából annyi, hogy szeptemberben késett egy hetet, és hogy nagyobb a hasad a szokottnál.

Az első problémát, azaz a késést millió dolog okozhatta: stressz, fronthatás, étrend, utazás, vagy csak egyszerűen késett - megesik szinte minden nővel, nem gépek vagyunk.

A második problémát, a hasnövekedést még kevésbé lehet megtippelni. Változhatott az emésztésed, azt pedig megint csak több dolog okozhatja. Mondjuk azt sem írtad, hogy a hasnövekedés kilókban is megmutatkozott-e, vagy csak valami miatt jobban felfúvódsz...

Ezek teljesen hétköznapi változások, egyik sem utal komoly problémára.

De tényleg jól írják, hogy ha ennyire aggódsz, hogy valami nem stimmel, akkor fordulj orvoshoz.

2021. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!