Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Augusztus végén voltunk együtt a párommal védekeztünk de megszakításos módszerrel is csináltuk egy pár perc erejéig és ezek után a szeptemberi menstruációm késett is egy hetet ami nem jellemző de megjött egy hét késessel. Októberben is és most novemberben is megjött rendesen késesek nélkül. Viszont a hasam kicsit nagyobb lett mint szokott általában és ezt nem tudom mire vélni. Csináltam a napokban is tesztet és szeptemberben is mikor késett akkor is negatív volt és most is. Már ki kellett volna mutatnia? És így is van esély hogy terhes vagyok vagy csak hízás vagy egyéb dolog lehet?

2021. nov. 27. 17:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Úristen😆😆nem tudsz már mit mondani?:(( az előbb még nem volt gyakori eset, istenem milyen buta ember vagy. Ha állítasz valamit ne cáfold meg magad 10 percel később. Na szép estét kedvesem.
2021. nov. 27. 18:50
 12/35 anonim ***** válasza:
83%
Terhes vagy. Semmi kétség. És minden válaszadó ugyanaz az ember, ez is egyértelmű.
2021. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

50-50% hogy ugyanaz az ember mivel anonim:(( de mivel hasonlóan válaszoltál mint az előző:))

És köszi, hogy megállapítottad minden indoklás nélkül:)

2021. nov. 27. 19:00
 14/35 anonim ***** válasza:
88%

terhes vagy mivel augusztus végén voltál együtt a pároddal védekeztetek de megszakításos módszerrel is csináltátok egy pár perc erejéig és ezek után a szeptemberi menstruációd késett is egy hetet ami nem jellemző de megjött egy hét késessel. Októberben is és most novemberben is megjött rendesen késesek nélkül. Viszont mivel a hasad kicsit nagyobb lett mint szokott általában ezért ez terhesség és készülj a szülésre.


Gyakoribb ez mint hinnéd nekem hihetsz én így szültem ikereket csak én a szülés alatt sem tudtam mi történik aszthittem vesekő miatti görcs csak a szomszéd mondta hogy az epekő nem sír fel amikor kibújik.

2021. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Azt hittem**


Köszi!!! És gratulálok az epeköved születéséhez!!

2021. nov. 27. 19:10
 16/35 anonim ***** válasza:
kÖszi már két évesek a lurkók kis elevenek! meg köszi a javittást is. Felháborító milyen bunkó válaszokat kaptál eddig nem hiszik el az emberek, hogy egy értelmes iskolázot nő nem veszi észre hónapokig sem hogy másállapotos pedig van ilyen mint az én példám is igazolja. Boldog babavárást neked és ne halgass a károgókra.
2021. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Legközelebb remélem helyesírási szótárt is szül egy ilyen iskolázott nő mint te legalább:(( te vagy csak erre képes!!!
2021. nov. 27. 19:29
 18/35 anonim ***** válasza:
Ezt mos nem értem, hogy mi bajod miért sértegetsz, mikor én vagyok az egyetlen itt aki melléd állt meg megértema problémád. Rajtad se lehet elmenni
2021. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyáltalán nem gyakori, hogy menstruálnak terhesség alatt. Tudományos kutatások, tények bizonyítják, hogy ez lehetetlen. Mivel olyan hormonok megszabott aktivitására van szükség a havi vérzéshez, amelyek terhesség alatt nem működhetnek a megszokott módon, különben nem jöhet létre a terhesség. Ilyen - olyan vérzések vannak, de azok eltérnek mennyiségben, színben, intenzitásban stb a normál menstruációs vérzéstől.

Ha terhes lennél, akkor a terhességi tesztnek pozitívnak kell lennie. Úgy nem lehet élő terhesség, hogy hcg nem termelődik. Márpedig az nem kis mennyiségben termelődik terhesség alatt, amit a terhességi teszt kimutat. Olyan szerencsétlen meg senki nem lehet, hogy csak "hibás" teszteket fogjon ki - aminek léte csekély. Ha terhes lennél augusztus óta, akkor már úgyis pozitívat tesztelnél, ha szó szerint elcsesznéd a tesztelést - amihez nagy tehetség kell, mert kb hülyebiztos a teszt.

Ezek után miért csodálkozol, hogy a nyilvánvalóan nálad hiányzó józan beláátás képessége miatt nem a legkedvesebb válaszokat kapod.

Az meg hülyeség, hogy 50% az esélye, hogy ugyanaz válaszolgat neked. 50% az igen vagy a nem lehetőség esélye, annak meg, hogy ugyanaz válaszolgat, 1:az összes regisztrált felhasználóhoz. (mondjuk ha olyan egyszerű tudományos tényeket nem fogadsz el, mint a női test működésével kapcsolatosak, akkor nyilván a valószínűségszámítás is távol áll tőled)

2021. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
53%

19, irigylem a higgadtságod, hogy ezt ilyen szépen leírtad neki.

Reméljük van rá még egy halvány esély, hogy így talán elfogadja az észérveket a kérdező.

2021. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!