Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma sem lett + az ovu teszt?...

Ma sem lett + az ovu teszt? Kép lent!

Figyelt kérdés

Ez volt az én kérdésem!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Mára rakta a naptáram az ovulációt. Ciklus 16.napja van ma nekem.


Sajnos ma sem lett + az ovu tesztem...


20/ml erősségű a teszt. Megint figyeltem arra, hogy koncentrált legyen a vizelet. 17 órakor csináltam, ismét nagyon nagyon halvány lett!


Vajon várhatom még később? Pl.holnap, holnap után? Csak ezek már ciklus 17, 18.napja lennének.


Tipikus ovu tünetek már nincsenek, nyákom sincsen már.


Tegnap késő este beszúrt, benyilalt a jobb petefészkem...


Teljesen tanácstalan vok, az elmúlt hónapokban gyönyörűen jelezte a + ovu tesztet. Tünetek is voltak, + ovu teszt is volt.


Köszönöm a segítő válaszokat.


Természetesen mikor jelezte a termékeny napokat a naptár, belehúztunk férjemmel 😊 (máskor is persze 🤭 szóval az esélyt megadtuk csak jó lett volna látni a + ovu tesztet.


2021. nov. 21. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
2021. nov. 21. 17:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tegnap belenyilalt akkor az lehetett a tüszőrepedés.
2021. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj tovább lehet valamiért csúszik az ovud.
2021. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jó ám uaz a teszt ami a másiknak. Lehet neked egy, ennél érzékenyebb kellene amin látszik a csúcs. Nekem úgy volt, hogy a zold onestep ovuteszten nem volt egyszer sem pozitív, de a rossmannba ami van azon meg mind az volt.

Van egy kék onestep, az mutatta nekem. Esetleg szerezz be egy ennél érzékenyebb tesztet, hátha azzal lesz két csíkos. (Nekem van már 2 gyerekem, szóval tuti volt ovulaciom annak ellenere, hogy volt csomó hónap amikor ilyen teszttel nekem is ilyen erős csíkok volt csak)

2021. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!