Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem kellene erősödnie a...

Nem kellene erősödnie a 2.vonalnak? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


A 2 teszt azonos márkájú, 25-ös erősségű.


Felső: június 29 délután. (Mensi elmaradadt 1. napja kb.)


Alsó: július 5. (Nem reggeli vizelet)


En kb.azonosnak látom, vagy talán halványabb az alsó...


Időn belül jelent meg mindegyiken a 2.csík.


Nem kellene erősödnie?



2021. júl. 5. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A tesztből nem lehet jósolni sokmindent. Annyit jelent, hogy van benned hcg. Menj orvoshoz a 6.hét után.
2021. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1 hét múlva kaptam időpontot...magamtól legalább még 2 hét múlva mentem volna, de a dokim látni akar mert volt már spontán korai vetélésem...
2021. júl. 5. 10:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedztelj holnap elso vizeletbol es azt hasonlisd ossze. A nem elso nem olyan koncentralt es azert lehet nem erosodott
2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
szerintem ez abszolút pozitív teszt, legalábbis annak latszik.
2021. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen + nak látom en is. Mensi azóta sem jött meg.


Vmi elindult ez jól látszik, csak vajon nem kellene e erősödnie függetlenül hogy reggeli e a vizelet....hiszen a kimaradt mensi óta eltelt 1 hét ilyenkor már ha minden oké elég magas kell legyen a hcg ahhoz hogy bármikor leugorjon a 2.csík, nem?😊

2021. júl. 5. 10:57
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Figyelj, nekem nem erősödött pl, ez nem jelent semmit.

Ha halványodna, akkor esetleg lenne okod aggódni, de ezesetben ne parázz.

Egyértelmű pozitív a teszted, innentől csak bírd türelemmel kivárni az időpontot 🙂

2021. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
A gyártó is azt írja, hogy a csík erősségéből ne következtess. Persze, megnyugtató, ha erősödik, de nem jelent bajt, ha nem. Ha lenne egy full erős teszted, és pár nap múlva reggeli első vizeletből meg egy nagyon halvány, akkor lenne min aggódnod, így nincs. És persze lehetne erősebb is, de nem jelent bajt, ha ilyen, mint a tied.
2021. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem ugyan ilyen volt. Üres petezsákos terhességem lett.

Itt mindenki gratulált, meg jött azzal, hogy nem mérvadó az erőssége.

Kicsit beleéltem magam a babába. 7.héten mikor mentem a dokihoz, meg koppantam nagyot.

Nekem a doki azt mondta, hogy erősödnie kell a tesztnek. Ha nem is 2 nap alatt, de 1 hét alatt már illik

2021. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi. Ez egyértelműen pozitív és semmi baj azzal, hogy "nem erősödik". Ha megnyugtat próbálj ki egy másik fajta tesztet is. De én feleslegesen nem paráznék, a lényeg hogy pozitív és elmész a dokihoz, majd ő elmondja ha valami van. Feleslegesen ne parázz előre!
2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne parázz! Nem mindenkinek ugrik le egyből a 2.csík! Nekem mondjuk sajnos nem sikerült, 9 napot késett, először egy szép pozit kaptam aztán csináltam utána 2 tesztet a következő napokba, és sajnos halványodtak... igazából én is elgondolkodtam hogy miért halványodnak.. hát sajna megjött a 42.napon :( Azóta ez a 3.hónap hogy próbálkozunk remélem hogy most már jönni szeretne a baba :) Remélem neked sikerült! :)))
2021. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!