Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció volt? Kép lent!

Ovuláció volt? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Alapvetően rendszeresek a ciklusaim. 29-30 naposak. Mensi 4-5 napig tart.


Ebben a hónapban a mensim nov.6.án volt. A naptáram november 21.re (vasárnap) teszi az ovulációt. (Ciklus 16.napja)


Ennek megfelelően már ciklus 10.napjátol (hétfő) elkezdtem ovu tesztet csinálni. Ugyanabban az időben este felé.


10 és 11 ciklus napi képet rakok fel mert utána egyáltalán nem erősödött, szinte hófehér a teszt vonal... most akkor várhatom még hogy kapok egy erős + ovu tesztet vagy ebben a hónapban vmi gebasz van és nem lesz?



2021. nov. 20. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A teszt szerint nem. Ez még nagyon negatív
2021. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom! Tudom milyen a + ovu tesztet...


Arra irányult a kérdésem, hogy ciklus 10 és 11 napján készültek a képek ahol ugye halvány csíkok látszanak...de az utána lévő napokon még ennyi sem volt, hófehér voltak.

2021. nov. 20. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj tovább. Milyen erősségű a teszt?
2021. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a márka. 20-as
2021. nov. 20. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy csak a 15 ös mutatta és az sem lett olyan erős, de ovu volt mert itt a fiam.
2021. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mai teszted milyen lett, lehet csúszik az ovud.

Néha nekem is kicsit erősebb majd párnap alig valami,és utána kezd újra erősödni.

2021. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szinte hófehér volt a mai...pedig a naptár szerint holnap kell, hogy legyen ovu!


Szurkáló érzések vannak!

2021. nov. 20. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a korábbin volt halvány csík most meg teljesen fehér az nem baj. Az LH szint amit a teszt mér az ingadozik. Az LH csúcs hirtelen is jöhet. Tesztelj tovább😊
2021. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz venni facelle tesztet a rossmanban, elég megbízható.
2021. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet úgy jártál, mint én. Rendszeresen halvány teszteket produkáltam ilyen korán és már kezdtem elkeseredni, hogy valami gond van, amikor egyszer valamiért teszteltem tovább és rájöttem, hogy nekem átlag 16-17. nap környékén van ovum. Ezt a teszt is szépen igazolta.

A 10. nap körül valószínű csak egy hullámba teszteltem bele, ami gondolom utána még lecsökkent, majd jött a csúcs.

2021. nov. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!