Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett az ovulációm?...

Mikor lehetett az ovulációm? Képek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Lh teszt alapján mikor lehetett ovulációm? Hőmérőzök is mellé de úgy hallottam h az nem mindig jön be és az lh teszt biztosabb.


2020. jún. 14. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem volt. Érdemes tovább tesztelni azért, a facelle nagyon szépen kimutatja az ovut, ez sajnos még nem pozitív egyik sem. Nekem pl. ebben a ciklusban a 21. Nap volt ovum.
2020. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 18.délutanit pozitívnak mondanám - igaz kezdő vagyok a témaban.
2020. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt, talán 19. ciklusnap, ugye még a hőd emelkedhet... de ez majd később derül ki. 33-35 napos ciklussal kell majd számolj. Ha nem emelkedik, akkor nem volt ovud, és idő lesz mire megjön a havid. Legyetek együtt, hátha most lesz ovu :)
2020. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en is a 18.delutanit pozitivnak mondanam.
2020. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem pozitív! A hőgörbéd is elég furcsa? Hol méred? Mert szájban sajnos nem érdemes.
2020. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy szájban nem érdemes, azt cáfolnám, évekig ott mértem és szuperül mutatta.
2020. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig én is szájban mértem és tökéletesen mutatta az ovut. De ez a hónap nagyon fura. Legalábbis a görbét nézve. Tegnap már felment a hőm és azt hittem megvolt az ovum de mára már megint leeset a hőm. Csatolom a képet. [link] A tesztek alapján sztem megvolt az ovum valahol a ciklus 19 vagy 20. napján. [link]

Most ezek alapján úgy gondolom h nem volt ovum. 😔

2020. jún. 16. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos így mára már biztos, hogy ez egy ovumentes hónap lesz... Előfordul, csak ne legyen gyakori, mert akkor valami gubanc van amihez már doki kell. Én pl most híztam és 2-3 havonta nincs ovum...Szóval nekiláttam tornázni meg figyelek a kajára, remélem hamar helyreállok :D


Kitartás neked! Hébe hóba tényleg előfordul minden komoly ok nélkül az ovumentes ciklus. Ilyenkor vagy megjön időben a havi, vagy akár 1-2 hét késés múlva.

2020. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!