Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki valamien meddőségi kezelés...

Aki valamien meddőségi kezelést kap, akkor tényleg nem rughatják ki a munkahelyéröl?

Figyelt kérdés
Az a hejzet, hogy a kaáliba járunk , lombik előtt állunk még. A munkahelyemen meg nagyon sok az elengedés. Valahol egyszer olvastam egy cikket erröl, de most meg nem találom. Ha kérek igazolást, hogy kezelés alatt állok, nem rugnak ki? Tudnátok segíteni ebben?
2010. szept. 3. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mit és hol dolgozol, de gondolom szükséged van az állásodra, így szerintem bármennyire is hazugságnak tűnik, de NE MOND MEG a munkahelyeden, hogy mire készülsz/tök!Sajnos, a mai világban nem értik meg a nőket ebből a szempontból, és az átlag tapasztalat/statisztikák azt mutatják, hogy seholsem szeretik a terhes, vagy már gyerekes nőket!

Max. a háziorvosodtól kérj táppénzes papírt, ha hosszabb ideig tart a kivizsgálás!Tudom nem szép dolog, de jobb nem mondani meg az igazat!Amúgy meg sok sikert, vigyázz magadra/tokra!

2010. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk. Ezt olvasd el, én kérdeztem, és tanulságos.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a válaszokat! A helyzetem röviden. Egy rehabilitációs intézetnél dolgozok, varrodában szalagvezető ként. Igazábol nagyon meg vannak velem elégedve a főnökeim is tudjk, hogy mi a helyzet velem , el is engednek gond nélkül minden vizsgálatra. Én választhattam magam mellé egy helyettest, hogy a távol létemben is zökkenőmentesen menjen a termelés. De nem vagyok le százalékolva és már tegnap felmondtak az egyik dolgozómnak. Sajnos nem a közvetlen főnökömön mulik a dolog, ő sem tudott semmiröl, csak ki küldték a központbol a felmondást, mert nincs leszázalékolva a dolgozó. Még vagy 200 felmondás a munkaügyön össze van készitve és lehet, hogy az enyém közte van. Nem számit, hogy vezető beosztásban vagyok már 9 éves dolgozó. Ha nem irom alá, ha mégis felmondanak, és viszek igazolást talán még huzhatom egy kicsit? Kétségbe vagyok esve.
2010. szept. 4. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy orvosi igazolást arról, hogy ilyen kezelés alatt állsz, és akkor nem mondhatnak fel. Bővebben itt: [link]
2010. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Teljesen megnyugtattál! Ha még is kötekednének akkor sincs félni valóm mert elég béne jogásza van a vállalatnak, még eddig minden dolgozó pert nyert, ha pl munkahelyi balesete volt és nem akartak fizetni. Nekem meg itt lesz a papir a kezmben és nem tudnak így belém kötni!
2010. szept. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!