Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap volt/lesz a legideá...

Melyik nap volt/lesz a legideálisabb a babához?

Figyelt kérdés

Október 10-én jött meg legutóljára a menstruációm. A hőmérőzést és az ovu tesztet ebben a hónapban kezdtem.

Október 19-én 36,2 volt a hőm (együtt voltunk),

október 20-án pozitív ovu teszt (ugyanolyan erős a két csík), a nőgyógyász látta a tüszőt, 36,1 a hőm és együtt voltunk,

október 21-én 36,5-re ugrott a hőm, az ovu teszt most már erősebb, mint a kontroll csík,

október 22-én pedig 36,2 a hőm, az ovutesztnél a két csík ugyanolyan erős, most van a tojásfehérje szerű nyák, és a hasszúrka.


Most akkor melyik nap volt/lesz az ideális a babához?



2021. okt. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi igen csak ideális lett volna, de még a mai is szuper, mert, ha pozitív az ovuteszt, akkor még nem repedt meg a tüsző, de legkésőbb holnap kora délutánig megreped... így mondjuk egy reggeli együttlét lenne az igazi :D A holnap esti még talán, de az már inkább nem. Ha tegnap voltatok együtt, akkor máris jó esélyekkel indulhattok.
2021. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férjem sajnos pont most lázas, tüszős mandulagyulladással nyomja az ágyat, muszáj lesz bele életet lehelnem... :)
2021. okt. 22. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hőt ugyan nem mértem soha de tojásfehérje nyák és fájdalom volt pont középidőben mindig pontos ciklussal, még azt is tudtam melyik oldal játszik az aktuális hónapban. Az egyik gyerek egy héttel ezelőtt, a második gyerek egy héttel ezután fogant, úgyhogy ennyit erről. Akciózni persze sosem árt.
2021. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a hogorbem. Okt 8 volt az utolsó mensi. 2 ovu tesztem volt már csak, azokat 19-20-án előttem negatívok voltak😀nekem sztem ma van érzem hogy szurkál.

Nektek lehet még holnap is jó lenne, ha nagyon rosszul van a ferjed. De azért nem ártana ma sem a baba ügyben 😊

2021. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek is négyes! Akkor nagyjából ugyanarra a napra nem várjuk! :)
2021. okt. 22. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen 🙂

Én most kb fél órája nagyon érzem a petefeszkemet hogy szurkál feszít huzodik😁

Délelőtt voltunk együtt mert délutános a ferjem én meg szabin vagyok😊

Nagyon bízom benne, hogy ez lesz az a hónap 😁 de persze fel vagyok készülve arra is, ha nem...

2021. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!