Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok nekem tanácsot ovuláci...

Adnátok nekem tanácsot ovulációs teszttel és hőgörbével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez az első hónap, hogy nézem a hőmet, és ovu tesztelek, és nem tudom, hogy most mi van... Az ovu teszteken 3 napja kezdett második csík lenni. Először totál halvány, aztán láthatóan ott volt, tegnap pedig már majdnem annyira erős volt, mint a kontroll csík, viszont azt olvastam, hogy csak ha erősebb a második csík, akkor pozitív a teszt. A hőgörbén nem látok semmit... Segítenétek, légyszi, hogy szerintetek volt-e peteérésem ezek alapján? Nagyon köszönöm!


[link]


Sajna, előbb nem tudtam elkezdeni tesztelni, mert beteg voltam. :(


2010. szept. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha. Van az elején egy kis össze-visszaság. Menzesz után megy fel a hőd, ilyent még nem láttam, amit azért nem értek, mert ekkor már ürülnie kell a progeszteronnak, ami a magas hőt okozza, nem pedig ilyen mértékben még pluszban termelődni, mint nálad.

Aztán gyanús az a vérzés. Mindig ilyen gyenge a mensid? hA nem, valószínű az előző hónapod peteérés nélküli lehetett. És utána, nagyon sokáig véreztél, ez nem túl jó jel. Engem egyszer leszúrt a nőgyógyászom, hogy miért nem hívtam fel egy köztes vérzésnél. A köztes vérzés semmi esetben nem jó jel, főleg ha ilyen hosszan tart.

Hány naposak a ciklusaid?

2010. szept. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon köszi a választ.

Nem, általában sokkal erősebbek szokott lenni a mensim, és tovább is szokott tartani. A ciklusaim totál rendszertelenek, már annak is örülök, hogy az idén mindig magától, és nem norcoluttal kellett meghozni. Amúgy, az utolsó 39 napos volt a'szem, az előző 29, és az azt megelőző 28 napos volt. De előtte voltak 40-50 naposak is...

A Merckformin bezavarhat a hőnél, szerinted?

2010. szept. 2. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mire is szeded?
2010. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztanciára, és PCO-ra.
2010. szept. 2. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod mi zavar be a Gynex.Én ugyan így jártam mint te,37 éves vagyok és baba reményében szedtem.Felborított mindent,az addig rendszeres menstruációm 65 napra jött meg. A höm olyan alacsony volt mint neked,nem volt peteérés.Voltam nőgyógyásznál akik türelemre intetek,kb 3 hét után abba hagytam a gynex-et és ugy jött meg 65 napra.Azóta nem szedem,és a höm teljesen normális,volt alacsony és most van magas fázis.Sajnos még nem tudom hány nap után jön meg de hőből ítélve rendesen.Írtam természetgyógyásznak okozhat-e ilyen panaszt a gynex és egyértelműen írta hogy biztos,csak hormon vizsgálat után javasolt.A hasam meg ugy megdagadt,azóta se ment le,pedig sose volt normálistól eltérő.Szerintem gondold át a gynex-et ha mégis szeded akkor is nagyon keveset 1-2 cseppet,nekem ezt javasolták de én ennek tudhattam be a menstruáció kimaradást igy abbahagytam.
2010. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!