Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mola terhességről vannak...

Mola terhességről vannak valakinek tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Ma lett meg a missed ab-om szövettanja, és ezt állapították meg. Hogyan tovább?
2008. dec. 9. 20:16
 1/4 anonim válasza:
100%

www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/393


Itt olvashatsz erről.

Remélem tudtam segíteni.

2008. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mola hydatidosa magyar neve üszökterhesség. Ez egy olyan kórkép, amikor nem normális embrió, lepény, stb. fejlődik a megtermékenyített petesejtből, hanem ez a bizonyos szövet. Ha valóban moláról van szó, akkor gondos ellenőrzés szükséges, mert ritkán rosszindulatú daganat

felé is elfajulhat. A követés ultrahang vizsgálattal, és a béta hCG hormon szintjének mérésével történik. Ha a hCG szint csökken, akkor jó irányba alakulnak a dolgok ha nől vagy stagnál az nem jó!!

2008. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én tudom mi az 2005-ben átéltem.Az orvosom nem sokat konyititt hozzá,így orvost váltottam így kerültem így Szegedre olyanhoz aki ért hozzá.Rengeteg vérvételt jelen,uh-t,idegesgedést,stb.Fél év után lett az eredményum olyan,hogy azt mondta,hogy vállalhatunk másik babát.Azóta 2 éves a lányom.Ha konkrétan érdekel valami kérdez nyugodtan,írj privibe.Kitartás.
2008. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Engem is elküldött tegnap a dokim rögtön vérvételre, meg meg is vizsgált UH-n, ma hívom fel az eredményért, és megbeszéljük a továbbiakat. Remélem nem lesz semmi gond.
2008. dec. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!